Katalog Stron » Turystyka » Wycieczki zagraniczne

  1. Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa, Fuerteventura, El Hierro, La Palma (1/0) / 0
   Najlepsze oferty last minute na Wyspy Kanaryjskie: Teneryfa, La Palma, El Hierro, La Gomera, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote. Zobacz nasze przewodniki oraz zapoznaj się z bardzo dokładnymi mapami wysp.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.wyspykanaryjskie.com

  2. Krym - podróże, zdjęcia (0/0) / 0
   Obszerna relacja z wyprawy na Krym i Ukrainę w 2005 roku, nasze rady, wrażenia, sugestie i zdjęcia z podróży (Jałta, Sewastopol, Sudak, Bakczysaraj, i inne). Aktualna pogoda, historia Krymu.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://krym.ovh.org

  3. Krym - wczasy, lato 2006 (0/0) / 0
   Słońce, morze, wino, piękna przyroda - wszystko to stanowi o niepowtarzalności podróży i wypoczynku na Krymie. To miejsce, gdzie miłość rozkwita w nieskrępowany sposób. Pragniesz niezmąconego spokoju, genialnej zabawy i gwarancji słonca ?
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.eastway.pl

  4. Turystyka w Grecji (0/0) / 0
   Grecja - państwo będące kolebką cywilizacyjną całej Europy. Piękne starożytne zabytki, ciepłe morze i bogata kultura to największe atuty tego kraju.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://grecja.turystycznie.com.pl/

  5. Turystyka we Włoszech (0/0) / 0
   Włochy to jeden z najczęściej odwiedzanych przez turystów krajów na świecie. Znajduje się tu wiele różnych zabytków i miejscowości. Wakacje spędzone nad Morzem Śródziemnym zapewne pozostaną w pamięci na wiele lat.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://wlochy.chceto.pl/

  6. Egipt (0/0) / 0
   Poznaj starożytność już dziś. Egipt zapewni Ci niezapomnianie przeżycia w przepięknym otoczeniu. Poza zwiedzaniem zabytków możesz odpocząć na piaszczystych plażach
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://egipt.turystycznie.com.pl/

  7. Hiszpania (0/0) / 0
   Hiszpania, czyli raj dla miłośników wysokich temperatur i pięknych roznegliżowanych kobiet. Musisz odwiedzić Wyspy Kanarysjkie, czyli jeden z najlepszych kurortów na świecie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://hiszpania.turystycznie.com.pl/

  8. Chorwacja (0/0) / 0
   Chorwacja to państwo o granicach otwartych, prostych formalnościach odprawy celnej, spokojny kraj, pełen szacunku wobec własnych gości. No i co najważniejsze jeden z najciekawszych regionów turystycznych Europy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://chorwacja.turystycznie.com.pl/

  9. Praga (0/0) / 0
   Strona poświęcona jednemu z najpiękniejszych, europejskich miast - czeskiej Pradze. Galeria zdjęć, historia, charakterystyka ogólna i wiele innych informacji.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://praga.sdn.pl

  10. Praga- najcudowniejsze miasto europy (0/0) / 0
   Strona po�więcona jednemu z najpiękniejszych, europejskich miast - czeskiej Pradze. Galeria zdjęć, historia, charakterystyka ogólna i wiele innych informacji.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://praga.sdn.pl

  Odnośniki w kategori: 22

  << | 1 | 11 | 21 | >>