Katalog Stron » Transport » Transport kolejowy

  1. Perfekcyjny Transport Kolejowy (0/0) / 0
   Naszą misją jest Perfekcyjny Transport Kolejowy Budujemy elastyczne systemy logistyczne dla efektywnej obsługi klientów. Rozwijamy potencjał firmy tak, by jakość naszych usług wyprzedzała ich oczekiwania. Wyrastamy z tradycji kolei przemysłowych Górnego Śląska od 150 lat wtopionych w krajobraz regionu. Pielęgnujemy odziedziczone po nich cechy - śląski kult rzetelnej pracy i przyjazne traktowanie otoczenia - budując na nich nowoczesne przedsiębiorstwo kolejowe. Ścieżki naszego rozwoju wyznaczają rosnące wymagania naszych partnerów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ptkigk.com.pl/

  2. Dec - Transport kolejowy materiałów płynnych (0/0) / 0
   Cele naszej firmy to: umacnianie pozycji na rynku dzierżawy wagonów do przewozu produktów naftowych, wzrost dzierżawy wagonów na rynkach chemicznym i gazu płynnego, modernizacja i dostosowanie wielkości oraz struktury taboru do potrzeb klientów i zmieniających się uwarunkowań na krajowym i zagranicznym rynku dzierżawy wagonów. Osiągniemy je dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oddaniu i fachowości pracowników, posiadanemu zapleczu technicznemu oraz ścisłej współpracy z największymi przedsiębiorstwami sektora naftowego, chemicznego, spożywczego i LPG.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.dec.pl/

  3. Spółka SARKOM (0/0) / 0
   Spółka SARKOM - ŚRODKI TRANSPORU KOLEJOWEGO powstała z inicjatywy byłych pracowników Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Oleśnicy i jako Spółka Cywilna została zarejestrowana w Urzędzie Miejskim w Oleśnicy dnia 12 marca 1992 roku (nr 1998 Ewidencji Działalności Gospodarczej). Głównym celem działalności spółki był obrót używanymi wagonami towarowymi. Od początku spółka zatrudnia wysokokwalifikowanych pracowników. W 1993 roku rozpoczęła działalność w zakresie dzierżawy własnego taboru wagonowego oraz przy współpracy z Centralnym Biurem Konstrukcyjnym PKP w Poznaniu przystąpiła do modernizacji wagonów towarowych w celu przystosowywania ich do aktualnych potrzeb przewozowych klientów. Wykonano m.in. następujące zlecenia: zmiana rozładunku wagonu 24V z ręcznego na pneumatyczny dla Elektrowni Siersza w Trzebini, zadaszenie wagonów 204V dla KGHM Polska Miedz S.A. w Lubiniu, opracowanie i wdrożenie wspólnie z Zakładami Naprawczymi Taboru Kolejowego w Ostrowie Wlkp. mechanizmu ręcznego i pneumatycznego otwierania klap wagonu WAP dla PKP.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.sarkom.wroc.pl

  4. Nawierzchnia kolejowa (0/0) / 0
   Przedsiębiorstwo "WAMAX" istnieje na rynku od 1992 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą bocznic kolejowych. Wykonujemy bieżące i kapitalne remonty bocznic kolejowych z materiałów własnych jak również powierzonych. Posiadamy hurtownię materiałów i akcesoriów torowych. Dysponujemy kadrą doświadczonych fachowców. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.wamax.pl/

  5. Railway sleepers (0/0) / 0
   Do czego mogą zostać wykorzystane podkłady kolejowe? Najczęściej wykorzystywane są one jako krawędzie rabat bylinowych, ale nie jest to ich jedyne zastosowanie, gdyż możliwości jest bardzo wiele. Możemy użyć ich do wyłożenia ścieżek, a nawet większych powierzchni.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.findrew.pl/

  Odnośniki w kategori: 5