Katalog Stron » Transport » Transport morski i śródlądowy

  1. Wodny transport śródlądowy - Navigar (0/0) / 0
   Nasza firma to ogromne doświadczenie w eksploatacji jednostek rzecznych; stosowne dokumenty dopuszczające do pływania po zachodnioeuropejskich wodach; dobre wyposażenie nawigacyjne i po przebudowie dobre warunki socjalne dla załóg; ustabilizowana kadra (brak fluktuacji); członkowie załóg posiadają wymagane kwalifikacje poświadczone świadectwami i patentami; dowodzący jednostkami floty są wysoce doświadczonymi oficerami żeglugi śródlądowej; przewozimy również wszelkiego rodzaju ładunki masowe; nie obawiamy się praktycznie żadnych zleceń Istniejemy od 1995 roku.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.navigar.ssi.net.pl/

  2. Przewozy kontenerowe, spedycja morska (0/0) / 0
   Seabridge Transport Poland jest renomowaną firmą spedycyjną działającą w Polsce od 1992 roku i cieszącą się niezmiennie opinią rzetelnego i profesjonalnego partnera wielu polskich oraz zagranicznych firm handlowych i produkcyjnych. Świadczy o tym wzrastająca ,z roku na rok, wielkość obrotów, a także liczba klientów powierzających nam swoje towary do przewozu. Naszym podstawowym atutem jest sieć agentów w ponad 50 krajach świata (w tym we wszystkich krajach Dalekiego Wschodu i Azji Pd.-Wsch., większości krajów europejskich, USA, Australii, RPA i innych) umożliwiająca nam właściwą realizację otrzymywanych zleceń transportowych, monitorowanie przebiegu transportu, uzyskiwanie optymalnych stawek przewozowych. Nasz profesjonalny zespół pracowników dysponuje bogatym doświadczeniem i znakomitą wiedzą w zakresie transportu międzynarodowego i spedycji, procedur celnych, ubezpieczeń.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.seabridge.pl/

  3. Polska Żegluga Morska (0/0) / 0
   POLSKA ŻEGLUGA MORSKA to jeden z największych w Europie przewoźników suchych ładunków masowych. Udział armatora w globalnym rynku przewozowym tego sektora przekracza 1 procent, co daje firmie miejsce w pierwszej dziesiątce największych armatorów na świecie. Ponadto PŻM dysponując flotą nowoczesnych, specjalistycznych zbiornikowców jest również liderem w światowym transporcie siarki płynnej drogą morską. POLSKA ŻEGLUGA MORSKA ma status przedsiębiorstwa państwowego. Będąc obecnym od chwili swojego powstania na międzynarodowym rynku żeglugowym, armator zawsze funkcjonował w warunkach wolnej gospodarki rynkowej. Od przynajmniej dwudziestu lat wszystkie działania w zakresie eksploatacji tonażu, oraz inwestycji, prowadzone są samodzielnie bez udziału jakichkolwiek subsydiów czy innych form wspierania.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.polsteam.com.pl/

  4. Euroafrica Linie Żeglugowe (0/0) / 0
   Euroafrica powstała 1 września 1991 roku. Jej korzenie sięgają jednak roku 1951 kiedy to powstały Polskie Linie Oceaniczne w Gdyni. Jeden z Zakładów tego przedsiębiorstwa został umiejscowiony w Szczecinie w roku 1970. To właśnie na jego bazie, po wyodrębnieniu z PLO, powstała firma Euroafrica Linie Żeglugowe. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa są przewozy ładunków drogą morską. Portami bazowymi wszystkich serwisów żeglugowych są porty polskie. Aktualnie obsługujemy regularne linie z następującymi krajami: Wielką Brytanią, Finlandią, Szwecją oraz Afryką Zachodnią - z portów bałtyckich i zachodnioeuropejskich. ESL eksploatuje 11-13 statków drobnicowych, będących jej własnością bądź czarterowanych z rynku. Struktura floty pozwala na obsługę różnych ładunków drobnicowych: konwencjonalnych, kontenerów, samochodów ciężarowych, zestawów drogowych, wagonów kolejowych. Miłośnikom przygód morskich firma oferuje również rejsy pasażerskie na statkach towarowych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.euroafrica.com.pl

  5. Bałtyckie przewozy promowe (0/0) / 0
   UNITY LINE® jest najmłodszym polskim operatorem promowym działającym na rynku bałtyckich przewozów promowych. Spółka kontrolowana jest w całości przez polskie podmioty gospodarcze, a w ramach prowadzonej działalności zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem statkami morskimi oraz działalnością turystyczną i transportową. Od 1995 roku UNITY LINE® eksploatuje promy na linii Świnoujście-Ystad. Obok największego i najnowocześniejszego w polskiej flocie promu POLONIA, w zarządzie operatora pozostają jeszcze dwie jednostki samochodowo-kolejowe: JAN ŚNIADECKI i MIKOŁAJ KOPERNIK oraz zakupiony w roku 2004 prom ładunkowo-pasażerski GRYF. Struktura floty pozostąjacej w gestii UNITY LINE® umożliwia oferowanie usług dla dwóch zupełnie różnych grup odbiorców tj. gestorów ładunków, spedytorów oraz pasażerów. Na pokładach naszych promów gościmy rocznie ok 250.000 pasażerów i blisko 100.000 kierowców cieżarówek. Prom POLONIA mimo, że wszedł do eksploatacji w 1995 roku jest ciągle jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych promów pływających po Bałtyku. W jeden rejs może zabrać 1000 osób, samochody osobowe, ciężarówki i wagony kolejowe. Na pokładach promu na naszych gości czeka zawsze mnóstwo atrakcji. Do dyspozycji pasażerów otwarte są dwie restauracje, kafeteria, dyskoteka, pub, dwa bary koktajlowe, bar przekąskowy, kasyno oraz trzy sklepy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.unityline.pl/

  6. Transport morski produktów ciekłych (0/0) / 0
   Spółka "Unibaltic" Sp.z o.o. powstała w 2003 roku. Głównym profilem działalności firmy jest transport morski produktów ciekłych między różnymi portami Morza Bałtyckiego i Północnego. Firma zajmuje się również obsługą agencyjną statków w portach i stoczniach polskich, spedycją morską i szeroko pojętym zaopatrzeniem jednostek pływających. Obecnie na trzech naszych zbiornikowcach: Amaranth, Amethyst i Amonith o łącznej nośności DWT 7080 pracuje 45 marynarzy. Załogę biurową tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych w branży morskiej osób. Profesjonalizm, elastyczność i szybkość działania to nasze cechy!
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.unibaltic.pl

  7. TSM - Transport Service Makowski (0/0) / 0
   Naszą główną specjalnością jest organizacja transportów morskich oraz lądowych w ramach importu i eksportu towarów. Współpracujemy z partnerami na całym świecie. Kontakt: Veddeler Damm 36-38, 20457 Hamburg, Germany, TELEFON 0049-40-492938-0, FAX 0049-40-492938-29, e-mail: makowski@tsm24.de
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://tsm24.de/

  8. Transbud - transport, ładunki kontenerowe. (0/0) / 0
   Transbud - transport kontenerów. Jeden z największych przewoźników w tym sektorze usług w Polsce (przewoźnicy kontenerowi). Firma działa od 1998 roku. Specjalizuje się w transporcie ładunków kontenerowych na terenie Polski, ze szczególnym uwzględnieniem ładunków przechodzących przez polskie porty w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.transbud.net.pl

  9. Przewóz ładunków i przewozy morskie (0/0) / 0
   Rail & Sea Logistics Polska Sp. z o.o. została utworzona w 2002r. Głównym udziałowcem Spółki jest austriacka firma Rail & Sea Speditions GmbH, należąca do francuskiej grupy firm Railtrans.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.railsea.pl/

  10. Spedycja morska (0/0) / 0
   Strona firmy Solid Logistics Sp. z o.o. specjalizującej się w dostarczaniu klientom kompleksowych usług logistycznych w oparciu o transport morski, lotniczy oraz lądowy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.solid-logistics.com.pl

  Odnośniki w kategori: 11

  << | 1 | 11 | >>