Katalog Stron » Transport » Transport samochodowy

  1. DK Center - transport samochodowy (0/0) / 0
   Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DK CENTER powstało w 1999 roku. Początkowo przedmiotem Naszej działalności były ekspresowe przesyłki kurierskie a w późniejszym czasie bardziej rozszerzony transport samochodowy. Wychodząc naprzeciw Naszym Klientom uruchomiliśmy komputerowy system obliczania długości trasy, dzięki czemu jeszcze przed wykonaniem usługi będziecie mogli Państwo zapoznać się z jej dokładnym kosztem. Dzięki systemowi nawigacji satelitarnej możemy bezbłędnie dotrzeć w każde miejsce Europy. W dotychczasowej działalności przebyliśmy drogę miedzy innymi do Bukaresztu, Londynu czy Amsterdamu. Doświadczenie zdobyte przy współpracy z firmami kurierskimi STOLICA MESSENGER SERVICE Sp. z o. o. oraz UPS POLSKA Sp. z o. o. świadczy o szybkości i solidności wykonywanych przez Nas usług. W Naszej ofercie znajduje się również wypożyczanie samochodów. Od polowy 2002 roku w kooperacji z holenderską firmą, zajmujemy się również doradztwem i pośrednictwem personalnym. Swoje usługi świadczymy zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.dkcenter.pl/

  2. Barnex - Transport (0/0) / 0
   Firma powstała w 1993 roku jako firma rodzinna. Od początku działalności świadczymy usługi transportowe w kraju i zagranicą, ze szczególnym wskazaniem na Europę Zachodnią. Nasze usługi są wykonywane szybko i bardzo starannie ze szczególnym uwzględnieniem wymagań klienta. Jesteśmy prężnie działającą firmą, posiadamy nowoczesny park maszynowy w liczbie 15 zestawów. Specjalizujemy się w przewozach blachy w kręgach oraz ładunków przestrzennych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.barnex.pl/

  3. „Mardu”. Transport samochodowy (0/0) / 0
   Nasza specjalność to transport samochodowy, drobnicowy, krajowy i międzynarodowy. Na kolejnych stronach znajdziecie Państwo informację na temat firmy „Mardu” i świadczonych przez nas usług transportu krajowego i międzynarodowego, przedstawimy "Tabor" jakim wykonujemy usługi transportowe. Wszelkie pytania związane z transportem samochodowym tak krajowym, jaki i międzynarodowym prosimy zgłaszać poprzez stronę „Kontakt” gdzie zamieściliśmy wszelkie informacje kontaktowe potrzebne do sprawnej komunikacji pomiędzy nami a klientem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług transportowych !
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.transport.samochodowy.jgh.pl/

  4. Transport Spedycja : SkanTransport (0/0) / 0
   Transport spedycja, firma transportowa SKAN początkowo specjalizowaliśmy się w dużym transporcie towarowym. Od 1996 roku, rozszerzyliśmy swoją działalność o mały transport, świadcząc usługi samochodami o ładowności od 1,5 do 5,5 tony i kubaturze od 10 do 33 m3.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://skantransport.bezpieczny.com/

  5. Transport Towarowy (0/0) / 0
   Firma świadczy usługi w zakresie:Transport piasku, żwiru i innych materiałów. Przewóz kostki, krawężników, Wykopy, Wywóz gruzu,Niwelacje terenu Ze względu na koszty transportu usługi świadczymy głównie na terenie powiatu legionowskiego ( Legionowo, Chotomów, Wieliszew) i nowodworskiego. Oczywiście przyjmujemy oferty także z poza tego regionu.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.wykopy.waw.pl

  6. uslugi transportowe, piasek, zwir, transport, legionowo, chotomow, warszawa (0/0) / 0
   Firma świadczy usługi w zakresie:Transport piasku, żwiru i innych materiałów.Uslugi transportowe, Przewóz kostki, krawężników, Wykopy, Wywóz gruzu,Niwelacje terenu Ze względu na koszty transportu usługi świadczymy głównie na terenie powiatu legionowskiego ( Legionowo, Chotomów, Wieliszew) i nowodworskiego. Oczywiście przyjmujemy oferty także z poza tego regionu.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.wykopy.waw.pl/

  7. TDI Express - Transport Kraków. Tanie przesyłki nietypowe i gabarytowe (0/0) / 0
   TDI Express - krakowska firma oferująca usługi transportowe. Przesyłki nietypowe i gabarytowe, tanie przesyłki i ekspresowe dostawy to nasza domena.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.tdiexpress.pl/

  8. Logistyka i transport - CDS STS (0/0) / 0
   Centrum Logistyczne STS jest specjalistyczną Firmą świadczącą usługi w zakresie magazynowania oraz transportu samochodów na terenie całej Europy. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyszkoleni kierowcy to gwarancja usług na najwyższym światowym poziomie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.stslogistic.pl

  9. Transport, Spedycja, Ładunki - Giełda Transportowa (0/0) / 0
   Transport wolnych ładunków, ładunków powrotnych przez wolne pojazdy za pośrednictwem firm transportowych w transporcie międzynarodowym
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.espedytor.pl/

  10. Autokary Wejherowo (0/0) / 0
   Autokary - firma przewozowa oferuje usługi transportowe takie jak: przewozy autokarowe, wynajem autokarów i wynajem autobusów, przewozy krajowe, regionalne i zagraniczne. Atrakcyjne usługi przewozowe. W ofercie także wywóz gruzu, nieczystości stałych oraz wywóz odpadów komunalnych i wywóz odpadów budowlanych i nieczystości - autokary, wynajem autokarów i autobusów Wejherowo, Gdynia, Puck, Jastrzębia Góra, Władysławowo, woj. Pomorskie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.hastur.pl

  Odnośniki w kategori: 10