Katalog Stron » Transport » Autokary i autobusy

  1. Centrum busy Kraków (1/0) / 0
   Jesteśmy licencjonowaną firmą transportową oferującą wynajem luksusowych busów i autokarów w Krakowie. Przewóz osób wykonujemy komfortowo wyposażonymi mikrobusami marki Mercedes Sprinter oraz Mercedes Vito. Wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozu osób pozawala nam na perfekcyjne wykonywanie świadczonych usług.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.wynajembusow.eu

  2. Rentbus - przewóz osób (0/0) / 0
   Transport osobowy krajowy i międzynarodowy, wynajem minibusów z kirowcą.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://rentbus.republika.pl

  3. Jarocki - Transport Autobusowy (0/0) / 0
   Firma "Jarocki - Transport Autobusowy" istnieje od roku 1992. Specjalizacja firmy to wynajem autokarów i autobusów oraz przejazdy i przewozy autokarowe na terenie Kraju i Europy. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i biura podróży oraz instytucje. Estetyka pojazdów, bardzo dobry stan techniczny, doświadczona i kulturalna obsługa gwarantują bezpieczeństwo i punktualność podróży. Obsługujemy turystów krajowych jak i zagranicznych. Posiadamy bogato wyposażone autokary z licencją na wyjazdy zagraniczne. Wyposażenie autokarów: Klimatyzacja WC TV (2 monitory) Cafe Bar Ilość miejsc 49+2
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.jarockiautokary.gpe.pl/

  4. Wynajem autokarów (0/0) / 0
   Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i za granicą od 1993 roku. Świadczymy usługi dla firm prywatnych jak i państwowych. Dysponujemy autokarami i mikrobusami wysokiej klasy – bez napisów reklamowych - z doskonałymi kierowcami. Dzięki znajomości krajowego rynku , jesteśmy w stanie obsłużyć duże zamówienia nawet na kilkaset osób , w tym celu korzystamy z taboru współpracujących z nami Przewoźników. Nasz doskonale przeszkolony personel biurowy zawsze pomoże Państwu dobrać właściwy środek transportu oraz ewentualnie zapewni pomoc logistyczną.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://gamaxi.pl/

  5. Wynajem luksusowych autokarów (0/0) / 0
   Firma wykonuje koncesjonowany międzynarodowy transport w zakresie przewozu osób. Posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób a zarządzający firmą uzyskał certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób. Wykonujemy przewozy osób w kraju i za granicą. Dysponujemy nowoczesnymi i luksusowymi autokarami, które możemy podstawić w każde miejsce w Polsce. Zapraszamy do korzystania z naszych usług organizatorów wyjazdów turystycznych, motywacyjnych, wycieczek szkolnych i imprez okolicznościowych. Zapewniamy dobry stan techniczny pojazdów i najlepszych kierowców. Nasze Biuro Podróży działa na podstawie zezwolenia na działalność gospodarczą w zakresie organizowania imprez turystycznych nr. 441 wydane przez Wojewodę Mazowieckiego. Posiadamy polisę OC organizatora turystyki SIGNAL IDUNA nr. M7655.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.autokary.biz

  6. Autokary turystyczne (0/0) / 0
   Firma Turystyczno-Przewozowa Dariusz Śladowski powstała w 1994 r. Zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa to podstawowe zasady, jakimi kieruje się nasza firma przy wynajmowaniu autokarów. Wszystkie posiadają: ABS, ASR, klimatyzację, barek, wc, telefon, lodówkę, CD, video lub DVD, rozkładane i odsuwane na boki fotele lotnicze, indywidualne oświetlenie i stoliki dla pasażerów. Posiadamy własne zaplecze techniczne, co sprawia, iż nasze autokary wyjeżdżają w każdą trasę należycie przygotowane, dzięki czemu możemy zapobiec ewentualnym awariom na trasie. Nasi kierowcy znani są z wysokiej kultury osobistej i doskonałej znajomości każdej trasy. Ściśle nadzorujemy przestrzegania przepisów dotyczących czasu prowadzenia pojazdów przez kierowców, jak i przerw w pracy. Do każdego wyjazdu zostanie wydelegowana taka liczba kierowców, aby pasażerowie bezpiecznie dotarli do miejsca przeznaczenia. Ceny ustalamy w zależności od czasu, ilości klientów i charakteru wynajmu. Proponujemy specjalne ceny zimowe oraz rabaty dla stałych klientów. W każdej chwili gotowi jesteśmy udzielić Państwu niezbędnych informacji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.sladowski.pl

  7. Autokary i autobusy (0/0) / 0
   Jesteśmy światowym liderem w produkcji autokarów turystycznych. Nasza centrala ma siedzibę w Niemczech. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu ze strony klientów zorganizowaliśmy sieć sprzedaży na terenie Polski. Chcąc zapewnić Państwu profesjonalną obsługę i doradztwo Frima Neoplan - Państwa Partner, działa poprzez powołane do tego Biura Handlowe. Więcej informacji o firmie Neoplan znajduje się na niemieckim serwis internetowym www.neoplan.de Naszym celem jest: przyczyniać się do ciągłego wzrostu zaufania do marki Neoplan, jako solidnego niemieckiego producenta autokarów, oferować zainteresowanym klientom autokary nowe jak i używane, które są w sieci handlowej Neoplan w Europie, odkup autobusów używanych w przypadku zakupu nowych, pomoc Państwa firmom w sprzedaży używanych autokarów poprzez naszych handlowców w Europie Zachodniej i Południowej oraz w krajach byłego ZSRR, proponować atrakcyjne warunki finansowania autokarów, pomoc we wszystkich formalnościach związanych z importem w przypadku zakupu bez pośrednictwa firmy leasingowej lub banku.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.neoplan.com.pl

  8. Międzynarodowe Przewozy Pasażerskie "VANTRANS" (0/0) / 0
   Regularne przejazdy mikrobusowe do ponad 50 miast i ich okolic w Niemczech, Holandii i Belgii. Zapewniamy dowóz pod wskazany adres. Oferujemy ponadto: dostarczanie przesyłek, transfery na lotniska, wynajem
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.vantrans.end.pl

  9. Bilety autokarowe.Przewozy autobusowe. (0/0) / 0
   bilety autokarowe,zagraniczne przewozy autobusowe, przejazdy do miast europejskich, rezerwacja on-line
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.megahome.pl

  10. Bilety autobusowe online (0/0) / 0
   Bilety autokarowe,zagraniczne przewozy autobusowe, przejazdy do miast europejskich, rezerwacja on-line Bilety online.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.inter-bus.pl

  Odnośniki w kategori: 12

  << | 1 | 11 | >>