Katalog Stron » Transport » Transport pasażerski

  1. Komunikacja autobusowa gminy Czerwonak - PW Transkom sp. z o.o. (0/0) / 0
   Usługi w zakresie: komunikacja autobusowa gminy Czerwonak, transport pasażerski oraz usługi naprawcze, diagnostyka, przeglądy rejestracyjne. Zapraszamy także na stację paliw Statoil w Czerwonaku i korty tenisowe w Koziegowach.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.transkom.com.pl/

  2. Centrala Tanich Przejazdów (0/0) / 0
   "Jadę jutro do Berlina, mam 3 wolne miejsca w samochodzie".. takie przykładowe zdanie można czasami przeczytać w gazecie."EasyWay" jest pierwszym i największym polskim internetowym portalem oraz biurem, które profesjonalnie zajmuje się pośrednictwem w takich "Okazyjnych Przejazdach". Pomysł jest prosty: Kierowca, posiadając wolne miejsca w swoim prywatnym lub służbowym samochodzie zgłasza je do Centrali kilka dni przed wyjazdem. W tym czasie Centrala próbuje znaleźć dla niego pasażerów wśród tych osób, które zgłaszają chęć przejazdu na konkretnej trasie. Kierowca, zabierając ze sobą pasażera(ów) dostaje od nich zapłatę, która obniży jego koszty podróży. W ten sposób również pasażer podróżuje z mniejszymi kosztami własnymi.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.easyway.pl

  3. Gregor Trans - Transport medyczny i przewozy pasażerskie (0/0) / 0
   Nasza firma świadczy swoje usługi od 1993 roku. Zajmujemy się transportem osobowym i ciężarowym. Od 10 lat organizujemy regularne przewozy pasażerskie do Niemiec na trasach Gdańsk-Sttutgart, Gdańsk - Monachium, Gdańsk - Saarbrucken. Z oferowanych przez nas usług korzysta kilkaset biur turystycznych z północnej Polski. Współpracujemy ponadto z różnymi przedsiębiorstwami dla których wynajmujemy nasze samochody, przewozimy im towary, ich klientów i pracowników. W 1998 r poszerzyliśmy swoją ofertę o świadczenie usług transportu medycznego. Obecnie specjalistyczne usługi transportowe wykonujemy na rzecz stacji pogotowia ratunkowego, szpitali i innych placówek służby zdrowia. Świadczymy również usługi dla indywidualnych klientów dotyczące przewozu chorych na terenie kraju i poza jego granicami. Wynajmujemy także karetki do zabezpieczania i obsługi imprez masowych. W celu zapewnienia satysfakcji naszym klientom i zleceniodawcom zatrudniamy przeszkolony i doświadczony personel. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie gwarantuje solidność i profesjonalizm, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort osobom i firmom, które z nami współpracują. Dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonywanych przez nas usług dlatego staramy się zapewniać nowoczesne i sprawne środki transportu. Wysokiej klasy sprzęt oraz nowoczesne wyposażenie pozwala nam na spełnienie najsurowszych wymogów. Nasz stale odnawiany tabor samochodowy, który obecnie liczy blisko 50 samochodów dostawczych i mikrobusów pozwala na utrzymanie wysokiej jakości oraz ciągłości w usługach transportowych. Poza posiadanymi licencjami na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego otrzymaliśmy również zezwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych. Możemy transportować odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania podstawowych produktów syntezy organicznej, odpady opakowaniowe oraz odpady medyczne i weterynaryjne gdyż spełniamy wszystkie wymagania formalne względem tego rodzaju działalności. Dzięki mobilności naszej firmy i jej sporemu potencjałowi oraz ko
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.gregortrans.pl

  4. Agat-Międzynarodowe Linie Autokarowe (0/0) / 0
   Początki działalności firmy Agat na rynku przewozów międzynarodowych sięgają roku 1992. Wtedy to pierwsze autokary wyjechały z Polski do Włoch przewożąc nielicznych wtedy jeszcze pasażerów ... Od tego czasu dzięki ogromnemu oddaniu się swojej pracy dziś już niemalże 100 osobowej załogi, dzięki wielkiej determinacji właścicieli w dążeniu do trafnie wyznaczonych celów, realizujemy udanie wyjazdy z Polski nie tylko do Włoch, ale także do Grecji, Anglii, Szkocji, Walii, Szwajcarii, Niemiec i na Ukrainę. Na rynku przewozów jesteśmy znani z profesjonalnej obsługi, wysokiego standardu naszych autokarów i miłej atmosfery panującej podczas podróży. Nasze, przez lata wypracowane, standardy przyciągają z roku na rok większe rzesze pasażerów. Mamy tym samym powód do dumy, a podróżujący z nami pewność, że dokonali najlepszego wyboru. Zaufanie i zadowolenie naszych klientów to doskonała rekomendacja. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.agat-pl.com/

  5. Rentbus - przewóz osób (0/0) / 0
   Przewozy osobowe na terenie kraju i Europy, obsługa wyjazdów firmowych, przewóz osób - wynajem mikrobusów osobowych z kierowcą, przejazdy okolicznościowe, transport.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://rentbus.webpark.pl

  6. Wynajem busów (0/0) / 0
   ATS transport osobowy - przewozy autokarowe, mikrobusy. Jeżdzimy też na stałych trasach - Niemcy Koln i Gdańsk. Wynajem mikrobusów, autobusy - przewozy krajowe i zagraniczne np. pielgrzymki, turystyka. Wynajem mikrobusów oraz autobusów po korzystnych cenach.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ats.gpe.pl

  7. Ambulans (0/0) / 0
   Gregor Trans. Międzynarodowe przewozy autokarowe, pasażerskie - regularne przewozy na trasie Niemcy-Polska (wyjazd Elbląg, Gdańsk). Do Niemiec jeżdżą autokary i mikrobusy. Transport medyczny chorych - karetki z kierowcą, przewozy chorych pacjentów też za granicą.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.gregortrans.pl/

  8. Transport pasażerski - informacje i wydarzenia (0/0) / 0
   Aktualne wydarzenia i informacje z rynku przewozów osobowych. Informacje dla przewoźników, transportowców i klientów. Opisy ważnych wydarzeń, nowych tras i pojazdów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.tanio-w-droge.pl

  9. Ekskluzywne Linie Autobusowe ELA (0/0) / 0
   Ekskluzywne Linie Autobusowe - to nowoczesne autokary o najwyższym standardzie podróżowania kursujące na trasach krajowych i międzynarodowych, a także na liniach regularnych. Podczas podróży na liniach regularnych pasażerami opiekują się stewardessy oraz stewardzi.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ela.lodz.pl

  10. Tanie linie lotnicze - wyszukiwarka (0/0) / 0
   Flynatic.com - wyszukiwarka tras, lotów oferowanych przez tanie linie lotnicze, tradycyjne linie lotnicze oraz czarterowe linie lotnicze. Przeloty na wszystkich kontynentach, w wielu językach. Promocje lotnicze i nowości. Bezpłatny biuletyn.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.Flynatic.com/pl

  Odnośniki w kategori: 12

  << | 1 | 11 | >>