Katalog Stron » Transport » Spedycja

  1. Eurologistyka - spedycja kolejowa drogowa morska kontenerowa (0/0) / 0
   Eurologistyka specjalizuje się w obsłudze celno-spedycyjnej towarów w imporcie i eksporcie - w zakresie transportu kolejowego, samochodowego, portowo-morskiego na preferencyjnych warunkach. Spedycja kolejowa, drogowa, morska, kontenerowa, przeładunek, tranzyt, magazynowanie, skład podatkowy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.eurologistyka.com.pl

  2. Via Cargo Logistics (0/0) / 0
   Głównym celem, który sobie postawiliśmy, jest świadczenie naszym aktualnym i potencjalnym klientom wysokiej jakości usług specjalistycznych o dużej efektywności w dziedzinie transportu międzynarodowego i krajowego. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę usług transportowych i logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie drogowym i kolejowym, równocześnie będąc w stanie zaoferować usługi w zakresie transportu morskiego, rzecznego lub lotniczego, ewentualnie również usługi związane ze składowaniem w Republice Czeskiej i za granicą. Zawsze znajdujemy indywidualne możliwości rozwiązań w zakresie transportu towaru zgodne z wymaganiami klientów. Naszym kredo jest zapewnianie kompleksowego serwisu przewozowego. Doradzimy, czy w konkretnym przypadku korzystniej będzie przewozić przesyłki koleją albo po drodze. Przy przewozach międzykontynentalnych oferujemy możliwość wyboru między transportem morskim a lotniczym. We wszystkich rodzajach transportu współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami zagranicznymi, którzy mają swoje siedziby w Europie i na innych kontynentach.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.viacargo.cz

  3. Firma spedycyjna C.SPAARMANN GMBH (0/0) / 0
   Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną, ukierunkowaną na realizację indywidualnych potrzeb naszych Klientów: naszym celem jest osobista relacja z Klientem i realizacja zadania spedytora "domowego". Firma dysponuje rozwiniętą siecią biur spedycyjnych w całych Niemczech, Polsce, Rosji na Ukrainie i Białorusi, w Czechach i we Włoszech, które realizują szeroki zakres transportów. C.SPAARMANN rozpoczął swoją działalność w Polsce w roku 1997 poprzez otwarcie przedstawicielstwa w Tuplicach (miejscowość sąsiadująca z przejściem granicznym w Olszynie). W roku 2002 dla potrzeb naszych klientów jak również ze względu na aktualne wymogi gospodarki rynkowej siedziba firmy została przeniesiona do Piaseczna k. Warszawy. Firma C. Spaarmann GmbH posiada na każdym znaczącym przejściu granicznym polsko - niemieckim, i niemiecko - czeskim a także wewnątrz Niemiec Agencje Celne zajmujące się odprawami, przygotowaniem dokumentacji celno - transportowej, a także usługami finansowymi, co ułatwia nam szybkie i sprawne przeprowadzenie transportów. Ważnym dla działalności naszych placówek spedycyjnych jest posiadanie terminalu logistycznego, posiadającego status " Otwartego Magazynu Celnego" przy którym znajduje się również biuro odpraw celnych. Oddział ten znajduje się w miejscowości Forst.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.spaarmann.pl

  4. Spedycja transport logistyka - Targor-Truck Sp. z o.o. (0/0) / 0
   Targor-Truck Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach transportowo spedycyjnych na terenie Polski i Uni Europejskiej. Profil działalności: transport, spedycja, przewozy towarów, serwis TIR, serwis BOSCH, tachografy - serwis, sklep z częściami, diagnostyka, myjnia, stacja paliw, agencja celna.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.targor-truck.pl

  5. Transport i Spedycja (0/0) / 0
   Nasz serwis to bogata baza firm transportowych zgromadzonych w ponad stu działach. Transport i spedycja to trzon naszego katalogu, poza tym możesz w nim znaleźć firmy zajmujące się pomocą drogową, doradztwem transportowym i wiele innych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.firmy-transportowe.pl

  6. Przewozy - Niemcy, Belgia, Holandia (0/0) / 0
   Ornowski, Rumia blisko Gdynia, Gdańsk. Usługi transportowe, transport międzynarodowy, transport krajowy drogowy. Spedycja, transport, przewóz towarów - preferujemy przewozy towarów w kierunku: Niemcy, Belgia, Holandia. Też ogrzewanie samochodwe Truma. Firma transportowa zaprasza.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ornowski.pl

  7. Kraków transport (0/0) / 0
   Działalność Stan-Trans Kraków to transport międzynarodowy i spedycja międzynarodowa. Specjalizujemy się w przewozach drobnicowych oraz (24T).
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://krakowtransport.com

  8. Portal spedycyjno logistyczny (0/0) / 0
   Serwis o tematyce logistyczno-spedycyjno-transportowej, gdzie można znaleźć wiele bieżących informacji branżowych codziennie aktualizowanych. Znajduje się tutaj forum logistyczne, a także słownik, galeria zdjęć i wiele innych przydatnych elementów tworzących bazę wiedzy logistycznej.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.easylogistyka.com

  Odnośniki w kategori: 8