Katalog Stron » Transport » Spedycja międzynarodowa

  1. Transport i spedycja (0/0) / 0
   Transport i spedycja, giełda ładunków , komunikator biznesowy
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.logintrans.com.pl

  2. Transport międzynarodowy, spedycja (0/0) / 0
   Firma Port-Trans powstała w 1991 roku jako spółka cywilna, a od 2001 roku zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000024270 jako spółka jawna. Jest własnością prywatną z wyłącznie polskim kapitałem. Najważniejszym celem działalności przedsiębiorstwa, jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno kontrahentom jak i własnym pracownikom. Firma od początku swojego istnienia, kładąc nacisk na maksymalne zabezpieczenie powierzonego ładunku posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika jaki i Spedytora a transport Państwa towarów realizowany jest nowoczesnym sprzętem samochodowym obsługiwanym przez doświadczonych kierowców.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.port-trans.pl

  3. Międzynarodowa spedycja lotnicza - Interfracht Co. (0/0) / 0
   Jesteśmy firmą spedycyjną specjalizującą się w logistyce transportu lotniczego (air cargo). Działając w oparciu o zlecenia krajowe i zagraniczne obsługujemy lotnicze przesyłki towarowe w eksporcie i imporcie we wszystkich relacjach światowych. Naszą drugoplanową działalnością jest spedycja morska (przesyłki drobnicowe - LCL i kontenerowe). Ściśle współpracujemy i reprezentujemy kilkanaście firm spedycyjnych na świecie. Jednocześnie jesteśmy reprezentowani poprzez te firmy i ich sieci agencyjne. Gwarantuje to oferowanie naszym Klientom specjalnych stawek przy aranżacji importu przesyłek lotniczych, natomiast w eksporcie dostawy "to door" (dostawy lokalne poza granicami Polski), a co za tym idzie kompleksową obsługę frachtową. Naszymi Klientami są przede wszystkim Biura i Towarzystwa Handlu Zagranicznego, jak również firmy prowadzące międzynarodowy obrót gospodarczy (export - import).
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.interfracht.pl

  4. C.HARTWIG Gdynia S.A. (0/0) / 0
   Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno - transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu morskiego, lądowego i lotniczego we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie i tranzycie. Wprowadzony 09 stycznia 2003 roku certyfikowany system WSK umożliwia nam realizację zleceń dotyczących obrotu z zagranicą towarami o znaczeniu strategicznym. Już od 146 lat pracujemy dla Państwa, świadcząc kompleksowe usługi spedycyjne.W tym celu wykorzystujemy wszystkie rodzaje transportu oraz dostarczamy dowolny ładunek, w dowolne miejsce na całym świecie. Zajmujemy dominującą pozycję w obsłudze ładunków via Bałtycki Terminal Kontenerowy (Baltic Container Terminal - BCT). Chcąc wpływać na jakość powiązań Portu Gdynia z portami zachodnioeuropejskimi, staliśmy się udziałowcem Baltic Container Line (BCL) - firmy świadczącej regularne połączenia "feederowe" z Hamburgiem, Bremerhaven, Kłajpedą i Szczecinem.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.chartwig.com.pl/

  5. Fastair Cargo SA (0/0) / 0
   Firma FASTAIR CARGO jest międzynarodowym i doświadczonym spedytorem lotniczym oferującym usługi na wysokim poziomie dla biznesu o miedzynarodowym zasięgu. Posiada swoje miejsce na rynku spedycyjnym w kraju jak i na świecie, ze specjalizacją w transporcie lotniczym. Jest członkiem Światowego Stowarzyszenie Przewoźników Lotniczych do którego należą linie lotnicze i doświadczeni spedytorzy spełniający wysokie kryteria jakości. Posiada w dawnym rozumieniu uprawnienia agencji celnej i dostęp do zgłoszeń celnych drogą elektroniczną WebCel. FASTAIR CARGO specjalizuje się w transporcie i spedycji lotniczej, oferując swoje usługi związane ze wszelkimi czynnościami występującymi wokół tego transportu. W szczególności odbiór/dostawa towaru do/z lotniska, usługi agencji celnej, ubezpieczenie, awizacje, okumentacja,magazynowanie, międzynarodowy fracht lotniczy. Częstym rodzajem dostaw jest baza "door to door", tzn. odbiór towaru od drzwi kontrahenta i dostarczenie go do drzwi odbiorcy. Dla realizacji tego typu dostaw nasza firma ma ustanowione przedstawicielstwa w rożnych krajach na świecie. W zależności od potrzeb klientów jesteśmy do dyspozycji na każdym odcinku transportu, zarówno "door to door" jak i "door airport", "airport door" czy "airport only". Firma jako członek Światowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych posiada umowy z liniami lotniczymi na sprzedaż frachtu, co pozwala nam oferować klientom korzystne stawki transportu lotniczego. Natomiast jako przedsiębiorstwo transportowe posiadamy własne środki transportu drogowego dzięki czemu może oferować dostawy szybko, bezpiecznie i tanio.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.fastair.com.pl/

  6. Międzynarodowy (0/0) / 0
   Top-Trans Warszawa. Usługi transportowe, spedycja i transport drogowy (towarowy transport krajowy i międzynarodowy). Szeroka baza transportowa i duży tabor samochodowy pozwalają nam na przewóz każdego typu ładunków i towarów. Tiry, usługi transportowe.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.top-trans.pl

  7. Ecu-line Polska (0/0) / 0
   ECU-LINE POLSKA. MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY, MORSKI I LOTNICZY. Kompleksowa obsługa firm w zakresie ładunków drobnicowych do i z wszystkich portów morskich i lotniczych świata.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.eculine.pl

  Odnośniki w kategori: 7