Katalog Stron » Transport » Transport międzynarodowy

  1. Sped-Trans Transport - Spedycja - Logistyka (0/0) / 0
   Sped - Trans jest dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną powstałą w 2000 roku. Oferujemy kompleksową obsługę spedycyjno - celną przesyłek morskich i lądowych w krajowym jak i w międzynarodowym obrocie towarowym. Obsługujemy różnego rodzaju ładunki masowe, drobnicowe oraz kontenery. Dewizą naszego działania jest wysoki profesjonalizm, efektywne poradnictwo oraz rzetelna i konkurencyjna oferta cenowa. Współpracujemy z renomowanymi Agencjami Celnymi, co powoduje, że naszemu klientowi zapewniamy kompletną i fachową obsługę całego procesu spedycyjnego. W roku 2005 zostaliśmy oficjalnym agentem PKP Cargo Service Sp. z o.o., co pozwoliło nam poszerzyć zakres naszych możliwości, korzystając z licznych placówek PKP rozlokowanych na terenie całej Polski. Naszym klientom oferujemy korzystne i konkurencyjne warunki współpracy. Cechuje nas indywidualne podejście do wymagań naszych klientów. Zapraszamy Szanownych Państwa do dołączenia do grona naszych klientów a tym samym do skorzystania z naszej oferty.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.sped-trans.pl/

  2. Transport osobowy, wynajem autokarów (0/0) / 0
   Władysław Staroszczyk, wynajem autokarów i autobusów, transport osobowy. Przewozy autokarowe krajowe i międzynarodowe. Koncesjonowane przewozy na terenie kraju i zagranicy. Oczekujemy propozycji współpracy mamy wygodne autobusy, autokary z klimatyzacją.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.transliner.comweb.pl/

  3. Dartomeks - firmy transportowe woj.pomorskie (0/0) / 0
   Dartomeks woj.pomorskie - usługi transportowe. Spedycja, transport międzynarodowy i transport krajowy. Przewozy towarów, ładunków kompletnych i drobnicowych. Tiry - mamy koncesje na transport międzynarodowy i przewozy towarowe do wszystkich państw świata.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.dartomeks.pl

  4. Transport międzynarodowy (0/0) / 0
   Trans-Tok. Celem firmy jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi logistycznej. Usługi transportowe: transport i spedycja krajowa i międzynarodowa, ADR. Usługi magazynowe: składowanie, komisjonowanie, konfekcjonowanie i dystrybucja towarów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://trans-tok.com.pl

  5. Luksusowe mikrobusy,autokary,wynajm (0/0) / 0
   Miedzynarodowe przewozy osobowe,wynajm luksusowych mikrobusów i autokarów.Przewozy turystyczne, pracownicze, transfery marynarzy.Usługi dla biur podróży, agencji,firm i osob prywatnych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.bmvip.com

  6. Spedycja międzynarodowa (0/0) / 0
   Firma Stan-Trans powstała w roku 2003 i od samego początku przedmiotem jej działalności jest obsługa logistyczno-spedycyjna międzynarodowego międzynarodowego i krajowego obrotu towarowego w transporcie. Specjalizujemy się w przewozach drobnicowych oraz w przewożeniu ładunków kompletnych (24t).
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://krakowtransport.com

  7. Transport do Grecji (0/0) / 0
   Firma Banex International Transport oferuje transport do Grecji (ładunki do Grecji). Naszą specjalizacją jest Grecja - w zakresie: spedycja Grecja, transport Grecja. Na naszych stronach znajdziecie Państwo informacje o firmie, historię powstania, filozofię, opis taboru, a także dane kontaktowe.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.banextransport.pl/

  8. DTS Przyjemne Przeprowadzki (0/0) / 0
   DTS Przyjemne Przeprowadzki to największa w Polsce firma, świadcząca szeroko pojęte usługi przeprowadzkowe. Powstała w 2000r. zatrudniając kilku pracowników i dysponując 1 samochodem. Dziś posiada flotę 23 samochodów oraz ekipę ponad 70 starannie wyselekcjonowanych pracowników. Firma zajmuje się przeprowadzkami krajowymi, międzynarodowymi (kraje europejskie i nie tylko)a także przeprowadzkami firm. DTS dysponuje pełną gamą materiałów zabezpieczających – 7 rodzajów kartonów, koce, folie ochronne, 7 rodzajów samochodów o wielkości od 7 cbm do 110 cbm. Firma w pełni chroni powierzone mienie korzystając z ubezpieczenia towarzystwa PZU S.A. oraz Signal Iduna. Zaufało nam już ponad 200 przedsiębiorstw, w tym: Gillette, Procter&Gamble, IKEA, i wielu innych. Każdego roku firma obsługuje ponad 40 000 klientów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.przeprowadzki.pl

  9. Poznań Berlin (0/0) / 0
   Oferujemy przewozy osób, na trasie Poznań Berlin, dojeżdżamy do lotnisk Tegel oraz, Schonefeld. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia. Z busik.eu dojedziesz wszędzie szybko i bezpiecznie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.busik.eu

  10. Przeprowadzki z Anglii (0/0) / 0
   Uwzględniamy każde pragnienia naszych zainteresowanych i proponujemy najodpowiedniejsze rozwiązania podczas pakowania mienia i dobytku naszego odbiorcy przy realizacji zamówienia, którym są przeprowadzki z anglii. Jesteśmy do całkowitej państwa dyspozycji na ten czas, starając się wszystkimi możliwymi środkami i sposobami pomóc, aby zaistniała sytuacja była jak najmniej dokuczliwą i stresującą. Doskonale rozumiemy państwa potrzeby i staramy się wychodzić w kierunku kompletnego ich zaspokojenia jak najtańszym wydatkiem.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.paczkianglia.pl

  Odnośniki w kategori: 11

  << | 1 | 11 | >>