Katalog Stron » Sport i rekreacja » Sporty zimowe

  1. Ski Team Sp. z o.o. - Twój ulubiony sklep sportowy (0/0) / 0
   Zapraszamy do naszych wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Znajdziecie u nas produkty takich firm jak: dynastar,lange, look,spyder,gary fisher, kona,klein,specialized,cube !
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.skiteam.pl

  2. Sztuczny śnieg, naśnieżanie, armatki śnieżne (0/0) / 0
   Sztuczny śnieg - PPHU Klaudia – produkuje polskie armatki śnieżne, agregaty umożliwiające naśnieżanie stoków narciarskich.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.klaudia.wizja.net

  3. Ośrodki narciarskie | Polska, Czechy, Słowacja, Alpy (0/0) / 0
   Ośrodki narciarskie i snowboardowe, zarówno w Polsce jak i krajach europejskich, w tym Austria, Czechy, Niemcy, Francja Słowacja, Szwajcaria i Włochy. Informacje o bazie noclegowej i żywieniowej, stacjach narciarskich, wyciągach, cenach oraz dostępnych atrakcjach. Pomożemy zaplanować ciekawe i niezapomniane wyjazdy na narty oraz ferie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.nanarty.info

  4. Moena (0/0) / 0
   Jafi Sport - Od 8 lat organizujemy wyjazdy narciarskie, także last minute. Wyjazdy na narty i snowboard: Włochy, Francja, Alpy, Dolomity, Bormio, Livigno, Predazzo, Tonale, Paganella, Moena, Tignes. Zapraszamy na udane wczasy narciarskie i snowboard.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.jafisport.pl/

  5. Instruktor narciarski (0/0) / 0
   IKATUR posiada licencję Szkoły Narciarskiej Polskiego Związku Narciarskiego na sezon 2006/2007. W naszej ofercie znajduje się szkolenie narciarskie w pełnym zakresie: nauka jazdy dla początkujących, doskonalenie jazdy na nartach na poziomie średnim i zaawansowanym, w tym również elementy nowych technik narciarskich i jazdy poza trasami, nauka jazdy sportowej na tyczkach, kursy kadrowe na stopnie instruktorskie PZN.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ikatur.pl

  6. Botoja Snowboards – Społecznościowy portal snowboardowy (0/0) / 0
   Buduj z nami społecznościowy portal snowboardowy. Dołącz do Nas!!! Tu każdy znajdzie przydatne informacje: o Warunkach Pogodowych, o Snowboardzie, o Sprzęcie i wszystkim co związane jest z tą dyscypliną.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.spaceu4.pl

  7. Skoki narciarskie (0/0) / 0
   Wszystko o skokach narciarskich, zawody narciarskie, turystyka, rekreacja, katalog stron
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.skoki.pl

  8. Czantoria - turystyka, narty, snowboard, wyciągi narciarskie (0/0) / 0
   Ustroń, Beskidy - kolej linowa Czantoria. Na stronie wyciągi i trasy narciarskie, komunikat pogodowy, galerie, cennik, widok ze stoku. Narty i snowboard w Beskidach. Wyciągi narciarskie FATURKA, STOKŁOSICA oraz SOLISKO. Nowa kolej linowa uruchomiona w 2006 roku.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.czantoria.com.pl

  9. Snowboard Rulez (0/0) / 0
   Internetowy portal snowboardowy a w nim zawsze aktualne informacje ze świata snowboardu, ciekawe artykuły, porady dla początkujących, opisy sprzętu, relacje z imprez, filmiki, fotki, sklep, giełda snowboardowa i wiele innych. Snowboard bez tajemnic!
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.e-snowboard.info

  10. Wyciągi narciarskie w Polsce (0/0) / 0
   Internetowy przewodnik po stacjach narciarskich w Polsce a w nim dokładne opisy większości polskich wyciągów, mapki tras, mapy dojazdu, kamery z wyciągów, informacje o warunkach narciarskich.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.e-wyciagi.pl

  Odnośniki w kategori: 11

  << | 1 | 11 | >>