Katalog Stron » Sport i rekreacja » Sporty ekstremalne

  1. Szkoła latania (1/0) / 0
   Szkoła paralotniowa Albatros - zaprasza na szkolenia, paralotnie czekają, glajty dla wszystkich, kurs paralotniowy na wszystkie etapy, komis. Szkoła paralotniowa zapewnia paralotnie na czas szkolenia.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://paralotnie-albatros.pl/

  2. karate kyokushin (1/0) / 0
   Świnoujska Akademia Karate Kyokushin - karate kyokushin na wyspach od 1975 r.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.akademiakyokushin.com

  3. Nauka nurkowania (0/0) / 0
   Nurkowanie z Kajman. Prowadzimy kurs nurkowania i certyfikacji w systemie PADI -Wszystkie poziomy. Nurkowanie w Polsce i za granicą. Nurkowanie rekreacyjne, nurkowanie wrakowe, nurkowanie podlodowe, nurkowanie na mieszankach.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kajman.pl

  4. Szkoła Nurkowania PL Wrocław - Kursy nurkowania PADI (0/0) / 0
   Nurkowanie Wrocław. Szkoła Nurkowania w systemie PADI, szkolenia i kursy nurkowe dla początkujących i zaawansowanych. Nauka nurkowania w kraju i za granicą.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.szkolanurkowania.pl

  5. Off-road, 4x4 (0/0) / 0
   Firma iKA ma pole do gry w paintball pod Gdańskiem. Firma szkoleniowa specjalizuje się w imprezach typu outdoor. Painball, quady, atv, poduszkowce, survival, off-road, 4x4, speedball, lasertag, powerboard, laser.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.paintball.gda.pl

  6. Le Parkour Free Running Akrobatyka (0/0) / 0
   Forum dla fanów sportów extremalnych. Le parkour, free runnig to nasze hobby. Kochasz adrenaline ? Nie wiesz co to strach ? Lubisz wyzwania i niebezpieczne sytuacje ? Jeśli tak to forum jest dla ciebie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.forum.extremalni.net

  7. Sporty ekstremalne (0/0) / 0
   Off road, wspinaczka, paintball i inne sporty ekstremalne. Dlaczego uprawiamy sporty ekstremalne? Jakie są najpopularniejsze. Przeciwnicy i zwolennicy sportów ekstremalnych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ekstremalne.com

  8. Nurkowanie, Nauka Nurkowania, Kursy, Szkolenia (0/0) / 0
   Nurkowanie, Egipt, SSI, Sklep Nurkowy, Warszawa i Polska. Turystyka Nurkowa, Wyjazdy Polska i za granica, Sprzęt, Płetwonurek, OWD, Scuba.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.akademiapodwodna.pl

  9. narty, rowery, wspinaczka, sporty extremalne (0/0) / 0
   narty, rowery, wspinaczka, sporty extremalne, wspinaczka skałkowa, narciarstwo, narty rossignol, narty atomic, narty blizzard, rowery kellys, rowery giant, rowery author, freeride, alpinizm, wspinaczka sportowa, wspinaczka skałkowa, bouldering, narciarstwo alpejskie,
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.webmida.com

  10. Klub Sportowy (0/0) / 0
   Drużyna rugby Czarni Pruszcz Gdański - Oficjalna witryna Internetowa Miejskiego Klubu Sportowego Czarni z Pruszcza Gdańskiego. Na stronie między innymi: historia klubu, informacje o drużynie, sylwetki zawodników, galeria, gadżety. Także ciekawostki ze świata rugby, rozgrywki ligowe, Puchar Polski. Klub rugby zaprasza.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.rugby-pruszcz.pl

  Odnośniki w kategori: 10