Katalog Stron » Rozrywka » Kluby, dyskoteki

  1. Big City - Rozrywka, Kluby, Puby, Imprezy, Drinki (0/0) / 0
   BigCity.pl - Przewodnik w którym znajdują się kluby, puby, imprezy, clubbing, rozrywka. Polecamy również drink bar, a w nim zdjęcia i przepisy na super drinki. (eng. entertainment guide, city nightlife, events, clubs, recommendations, drinks)
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.bigcity.pl/

  2. Chillout (0/0) / 0
   Legalize Chillout to cykl imprez odbywających się we Wrocławiu. Klimaty jakie prezentujamy to: Latin, Future Jazz, Acid Jazz, Downtempo, Dub, Bossa Nova, Deep, Tech House. Zapraszamy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.chillout.org.pl/

  3. Club70 - Klub ludzi nie z tej dekady (0/0) / 0
   Stworzyliśmy ten klub po to, byśmy wszyscy mogli się dobrze zabawić, w rytmie lat 70-tych i nie martwić się czy w całości wrócimy do domu, wyluzować się po ciężko przepracowanym tygodniu. Mamy nadzieję że złapiecie naszą zajawkę i włączycie się w tworzenie społeczności Club70. Bo ten klub to nie tylko lokal, muzyka, przebrania. Ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Cieszy nas, że jest nas coraz więcej, że nawet najświeżsi klubowicze szybko włączają się w organizację imprez, we wdrażanie coraz nowszych pomysłów, załatwianiu nowej muzyki, organizowaniu wspólnych wyjazdów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://club70.pl/

  4. Restauracje (0/0) / 0
   Restauracje w Polsce. Przewodnik po restauracjach w Polsce, zawiera ponad 2500 wpisów. Polecamy restauracje w Polsce. W serwisie najlepsze restauracje w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.restauracje.com.pl

  Odnośniki w kategori: 4