Katalog Stron » Rozrywka » Imprezy i wydarzenia

  1. Big City - Rozrywka, Kluby, Puby, Imprezy, Drinki (0/0) / 0
   BigCity.pl - Przewodnik w którym znajdują się kluby, puby, imprezy, clubbing, rozrywka. Polecamy również drink bar, a w nim zdjęcia i przepisy na super drinki. (eng. entertainment guide, city nightlife, events, clubs, recommendations, drinks)
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.bigcity.pl

  2. Idziemy.net (0/0) / 0
   Nietypowy serwis ogłoszeniowy dla ludzi aktywnych, z pomysłem na życie. Chcemy łączyć ludzi, którzy mają wspólne pasje, zainteresowania i potrzeby. W Idziemy.net umówisz się w konkretnym celu. Nie masz z kim iść na koncert, albo na rower? Planujesz wyprawę do Afryki? A może jedziesz do Warszawy i masz wolne miejsce w samochodzie? Organizujesz wyjazd na narty, czy kompletujesz drużynę na mecz? Skorzystaj z naszego serwisu!
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.idziemy.net

  3. Imprezy (0/0) / 0
   Orienteering, Kraków. Organizacja imprez, imprezy integracyjne, szkolenia, team building, wyjazdy integracyjne dla pracowników i klientów firmy, pikniki, imprezy motywacyjne i sportowe, integracja dla firm. Także kolonie i obozy przygodowe.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.orienteering.com.pl

  4. Dom weselny (0/0) / 0
   "Dom Weselny STAŚ - Kielce - W ofercie: wesela kompleksowe do 200 osób, zespół muzyczny, 3 pokoje na 12 osób, imprezy okolicznościowe, przyjęcia komunijne, imprezy zakładowe, sala konsumpcyjna - klimatyzowana, sala taneczna.">
   [Zgłoś uszkodzony link]
   http://www.domweselny.afr2.pl

  5. Catering, bankiety, przyjecia (0/0) / 0
   4 światy - aktywna baza wypoczynku. Organizacja imprez integracyjnych. Na stronie katalog i oferty firm które organizują imprezy integracyjne, firmowe, quady, konferencje, wyjazdy firmowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy i wybrania imprezy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.4swiaty.com

  6. Weselni konsultanci (0/0) / 0
   Przeżyjcie ślub i wesele Waszych marzeń! Jako doświadczeni konsultanci ślubni i weselni zapewnimy Wam to. Naszą specjalnością jest profesjonalna, kompleksowa organizacja ślubów i wesel w Krakowie i okolicach
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.imagine.net.pl/

  7. Bilety i przejazdy na koncerty, imprezy sportowe. Ticketeria KOLDCURE. (0/0) / 0
   Przejazdy i bilety na koncerty krajowe i zagraniczne. Ticketeria Koldecure centrum sprzedaży biletów, organizacja przejazdów na koncerty - Łódź, Piotrkowska 102. Organizacja przejazdów na koncerty i imprezy sportowe. Organizacja wyjazdów i pobytu na kilkudniowych imprezach kulturalnych i sportowych. Pośrednictwo w wynajmie autokarów i busów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://koldecure.pl

  8. Konferencje dla firm (0/0) / 0
   HunteR - woj. pomorskie. Organizacja imprez integracyjnych dla firm. Oferujemy imprezy integracyjne, paintball, organizacja team building, imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, konferencje dla firm. Organizacja imprez integracyjnych na wysokim poziomie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.hunter.fr.pl

  9. Imprezy (0/0) / 0
   TopDJ.pl – znajdziesz tu Mp3, Techno, Sety, Imprezy, Kluby, Biografie DJ i wiele więcej. Jest to najlepszy serwis traktujący o muzyce i kulturze klubowej.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.topdj.pl

  10. Wieczór panieński (0/0) / 0
   Zorganizujemy dla Ciebie niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński. To jedyna taka noc w zyciu dlatego nie cofamy się przed żadnym pomysłem. Mamy tez do zaproponowania mnóstwo gotowych atrakcji
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.altertourist.com/

  Odnośniki w kategori: 10