Katalog Stron » Rolnictwo i leśnictwo » Ogrodnictwo

  1. Tulipany (1/0) / 0
   Tulipany od wieków goszczą w naszych ogrodach. Zawsze były wyrazem piękna i elegancji. Zapraszam na stronę, gdzie o tych kwiatach można dowiedzieć się dosłownie wszystkiego.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.tulipany.lua.pl/

  2. Portal ogrodniczy - Katalog firm (0/0) / 0
   Ogrodnictwo.net - ogólnopolski katalog firm zajmujących się działalnością związaną z ogrodnictwem. Informacje podzielone są na województwa, na obszarze których firmy te prowadzą swoją działalność.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ogrodnictwo.net/

  3. J.M. Klobusowie - ogrodnictwo (0/0) / 0
   Nasze ogrodnictwo rozpoczęło działalność w 1976 roku. Początkowo pod oknami inspektowymi uprawialiśmy warzywa, a w dwóch tunelach rosły chryzantemy, goździki i cyklameny. Szklarnie wybudowaliśmy w 1985 powiększając co roku areał upraw. Ze względu na niesprzyjające ukształtowanie terenu i położenie naszego ogrodnictwa w gęstej zabudowie domków jednorodzinnych możliwość dalszego powiększania powierzchni upraw w obecnym miejscu jest ograniczona. Na powierzchni 3000m2 pod osłonami uprawiamy różnorodne kwiaty balkonowe oraz zieleń ciętą.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.klobus.pl/

  4. Szklarnia.pl - ogrodnictwo (0/0) / 0
   Ogrodnictwem zajmujemy się od 1984 roku co daje nam ponad 20 letni staż. Zaufało nam już wiele osób prywatnych jak i firm z całej Polski z którymi cały czas współpracujemy. Profesjonalne wyposażone folie i szklarnie oraz wykwalifikowani pracownicy, oraz ciągle poszerzając się produkcja o nowe gatunki kwiatów. W ofercie duży wybór różnych odmian chryzantem, goździków i frezji w sprzedaży również ogórki, rzodkiewki oraz sałata. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.szklarnia.pl/

  5. Mucha - Kwiaty (0/0) / 0
   Nasze ogrodnicze tradycje sięgają lat 30 ubiegłego stulecia. Prowadzimy gospodarstwo specjalizujące się w uprawie kwiatów balkonowych i rabatowych. Posiadamy obiekty szklarniowe o powierzchni 7000m kw. Nowoczesne metody uprawy m.in. system zalewowy oraz komputerowe nawożenie i sterowanie klimatem, pozwalają na produkcję na najwyższym poziomie. Róznorodność i bogaty asortyment może zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Zaopatrujemy kwiaciarnie,centra ogrodnicze, duże sieci sklepów oraz klientów indywidualnych. Staramy się aby klienci byli mile i sprawnie obsługiwani. Mogą również liczyć na fachowe ogrodnicze porady. Nasze kwiaty zdobią ogrody i balkony w całej Polsce oraz powoli w Europie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kwiatymucha.pl

  6. Kwiaty, ogrodnictwo (0/0) / 0
   Nasze rodzinne Gospodarstwo Ogrodnicze siega swoimi korzeniami do roku 1936. Obecnie uprawę prowadzimy w gruncie (1ha) oraz w specjalizowanych szklarniach o łącznej powierzchni 5500 m2. Produkcję roślin prowadzimy bez przerwy przez wszystkie miesiące w roku bez zimowej przerwy. Naszą specjalnością są ozdobne rośliny doniczkowe: hedery, begonie, gwiazdy betlejemskie, chryzantemy, niecierpki. Zdecydowana większość produkcji jest pakowana w ozdobne opakowania do dalszej odsprzedaży i sprzedawana na wózkach w dużym hurcie. Systematycznie wprowadzamy do sprzedaży najnowsze odmiany kwiatów oraz dostosowujemy naszą ofertę do zmian sezonowych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.babiuch.com.pl

  7. Ogrody (0/0) / 0
   Art Garden. Ogród - usługi ogrodnicze, Warszawa i okolice. Ogrodniczy sklep internetowy ma nasiona, sprzęt, narzędzia ogrodnicze.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.artgarden.pl/

  8. Nawadnianie (0/0) / 0
   Firma Porosa zajmuje się szeroko pojętym ogrodnictwem. Projektowanie i nawadnianie ogrodów, kształtowanie architektury krajobrazu, architektura ogrodowa - to nasze atuty w zielonej branzy
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.porosa.pl

  9. Ogrody (0/0) / 0
   Ibuki. Ogrody - szkółka, Janowice 7km od Bielsko-Biała. Ogród japoński dla Ciebie - oferta to projektowanie, zakładanie ogrodów japońskich. Japonia to kraj z którego importujemy elementy ogrodów japońskich: latarnie japońskie, rośliny, bonsai, pagody na ogrody.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ogrodyjaponskie.com.pl/

  10. Ogrody (0/0) / 0
   Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji związanych z architekturą krajobrazu. Projektujemy i realizujemy: ogrody przydomowe, ogrody rezydencjalne, ogrody skalne, ogrody wodne. Zajmujemy się także przesadzaniem dużych drzew
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.porosa.pl/

  Odnośniki w kategori: 18

  << | 1 | 11 | >>