Katalog Stron » Produkcja, przemysł » Artykuły biurowe

  1. KM-Plastik Producent artykułów biurowych, szkolnych i gadżetów reklamowych (0/0) / 0
   Producent artykułów biurowych, szkolnych i gadżetów reklamowych z materiałów skóropodobnych i folii PCV. Wykonujemy artykuły według zamówienia klienta, z nadrukiem i tłoczeniem,nasze wyroby to świetny nośnik reklamy Waszej firmy. Krótkie terminy realizacji, wysoka jakość,niska cena.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.km-plastik.com.pl

  2. Wizytówki i Kalendarze. Drukarnia. (0/0) / 0
   Jesteśmy prężną firmą. Jako drukarnia działamy już od 6 lat. Najpierw skupiliśmy się na lokalnym rynku Pułtuskim i Ciechanowskim. W tej chwili obsługujemy firmy z całej Polski. Głównym narzędziem komunikacji z Klientami stał się Internet dzięki czemu realizujemy również zamówienia z Europy. Specjalizujemy się w druku kalendarzy firmowych, wizytówek, ulotek, teczek. Swoją działalność skupiamy wokół niewielkich firm oferując niedrogie materiały reklamowe. Swoją drukarnię posiadamy w Pułtusku (ul. Przechodnia 8) co zdecydowanie obniża koszty działalności firmy i pozwala na proponowanie niskich cen naszym Klientom. Dysponujemy 4 maszynami drukarskimi oraz profesjonalną maszyną cyfrową firmy Xerox.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.comers.com.pl

  3. Wizytowki - plastikowe karty różańcowe (0/0) / 0
   Jesteśmy producentem Różańcowych Kart. Proponujemy plastikową wizytowkę na Różańcowej Karcie ! Przebój w wizytówkach i Piękny Prezent ! Numer prawa wyłącznego tj. numer patentu : 3430.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.wizytowki.rozancowe-karty.pl/

  Odnośniki w kategori: 3