Katalog Stron » Produkcja, przemysł » Maszyny

  1. TFM - giętarki do rur i profili, przecinarki (1/0) / 0
   Firma TFM oferuje giętarki ręczne, giętarki elektryczne, giętarki mechaniczne, giętarki trójrolkowe, giętarki hydrauliczne, przecinarki taśmowe i tarczowe oraz inne maszyny do formowania metali, w tym m.in.: walce, walcarki, krawędziarki, gilotyny, prościarki i inne.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.tfm.pl

  2. Wózki elektryczne (0/0) / 0
   Wózki widłowe, wózki paletowe, elektryczne, paleciaki.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.intex.poznan.pl

  3. Maszyny pakujące, zgrzewarki, folia, pakowanie, owijarki (0/0) / 0
   TERMOPAK- maszyny pakujące, transportery, zgrzewarki, owijanie folią, pakowanie zbiorowe, maszyny na zamówienie
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.termopak.pl

  4. Agregaty (0/0) / 0
   Firma Agregaty Polska wywodzi się z z firmy zajmującej się urządzeniami elektroniczno-elektrycznymi, obecna jest na polskim rynku od 1988 roku. Proponujemy kompleksowe rozwiązania problemów związanych z dostarczaniem, nadzorowaniem i kontrolowaniem zasilania awaryjnego w oparciu o sprawdzone rozwiązania czołowych producentów urządzeń prądotwórczych takich firm jak Eisemann- Fogo - Kipor Generatory prądotwórcze z naszego asortymentu dostępne są w wielu wykonaniach między innymi są to: agregaty stacjonarne agregaty otwarte- agregaty obudowane - agregaty wyciszone- agregaty w zabudowie kontenerowej- agregaty na podwoziu jezdnym Oferujemy również agregaty wyposażone w układy samoczynnego rozruchu oraz SZR.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.agregatypolska.pl

  5. Kompresory (0/0) / 0
   Sprężarki śrubowe, kompresory Atlas Copco. Prowadzimy wynajem sprężarek. Oferujemy narzędzia pneumatyczne, filtry powietrza i osuszczacze, kompresory olejowe, sprężarki tłokowe.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.sprezarki.biz.pl

  6. Frezarki i Tokarki (0/0) / 0
   Maszyneria.pl dostarcza maszyny do obróbki metalu i przetwórstwa tworzyw sztuczny. W naszych magazynach znajdziecie Państwo bogaty asortyment najpopularniejszych maszyn do obróbki metalu: tokarki, frezarki, prasy czy szlifierki. Wszystkie oferowane przez nas obrabiarki zostały poddane przeglądom technicznym, są sprawne i gotowe do testów na ruchu. Nasze doświadczenie jest gwarancją sukcesu dla Państwa firmy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.maszyneria.pl

  7. Wózki widłowe (0/0) / 0
   Serwis przedstawiający ofertę firmy Zakrem produkującej wózki widłowe, wózki paletowe, wózki podnośnikowe, wózki masztowe, paleciaki. W naszej ofercie znajdą Państwo także wózki taczkowe, taczki, wózki platformowe, platformy, koła do wózków, rolki do wózków.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.zakrem.pl

  8. Systemy próżniowe HV/UHV, pompy próżniowe, detektory nieszczelności, mierniki próżni, komponenty. (0/0) / 0
   Technika precyzyjna i próżniowa: aplikacje przemysłowe i naukowe; pompy próżniowe, zawory, mierniki próżni, armatura próżniowa, detektory nieszczelności, akcesoria i materiały eksploatacyjne oraz kompletne systemy bazujące na technologii próżni (HV, UHV).
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.prevac.pl/

  9. Spawanie specjalistyczne, natrysk łukowy (0/0) / 0
   Plasma System. Antykorozja, antyerozja - regeneracja części maszyn przez nakładanie powłoki - metaliczne, ceramiczne, węglikowe. Metalizacja natryskowa, natrysk plazmowy, łukowy nadźwiękowy. Powłoki ochronne natryskiwane cieplnie, używane w regeneracji i produkcji elementów maszyn i urządzeń.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.plasmasystem.pl/

  10. Silniki elektryczne (0/0) / 0
   Kolektor - sprężarki chłodnicze, silniki elektryczne i cewki zalewane żywicą - produkcja cewek. Remonty i naprawa sprężarek chłodniczych, remonty i przezwajanie silników elektrycznych, sprzedaż części do sprężarek chłodniczych - Bitzer, Copeland.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kolektor.gpe.pl

  Odnośniki w kategori: 26

  << | 1 | 11 | 21 | >>