Katalog Stron » Odzież i tekstylia » Hafciarstwo

  1. Naszywki, Haft Komputerowy, Bluzy, Koszulki (0/0) / 0
   Wykonujemy naszywki tekstowe, zwykłe naszywki, hafty na koszulkach, bluzach, czapkach i odzieży szytej na specjalne zamówienie lub na dostarczonych przez klienta materiałach. W naszej ofercie znajdziesz również gadżety reklamowe i upominki. Wyszywamy emblematy, proste rysunki konturowe, loga jak i skomplikowane wzory. Wszystko tworzymy według Twojego pomysłu. Realizujemy indywidualne zamówienia detaliczne (minimalne zamówienie - 1 sztuka) oraz hurtowe produkcje - przez internet! Nie pobieramy opłaty za wykonanie projektu. Na zamówienie wykonujemy przede wszystkim: Naszywki, koszulki, czapki, krawaty firmowe i klubowe, Naszywki i akcesoria dla organizacji militarnych i paramilitarnych, Haftowane naszywki Harcerskie, proporce, bandery, tarcze szkolne. Naszywki, koszulki i bluzy dla zespołów, Akcesoria motocyklowe, Gadżety reklamowe, upominki, Haft komputerowy w każdej postaci, Produkcja odzieży na zamówienie, Projekty i profesjonalne opracowania graficzne, Kompleksowa realizacja indywidualnych pomysłów Wystarczy, że masz pomysł! W trzech prostych krokach możesz go zrealizować. Prześlij wszystkie informacje do nas e-mailem i zaczekaj na odpowiedź zawierającą gotowy projekt - komputerową symulację zamawianego haftu. Produkty wykonamy i wyślemy do Ciebie w momencie gdy zaakceptujesz nasze projekty.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://naszywki.com.pl

  2. Haft komputerowy (0/0) / 0
   ArpiDruk - Kraków, woj małopolskie. Firma wykonuje naklejki wypukłe 3d, plomby gwarancyjne, nadruki na odzieży, koszulkach, nadruki na metalu oraz tworzywach sztucznych, naklejki, wizytówki, breloki itp. Pracownia sitodruku i reklamy zaprasza.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.arpidruk.com.pl

  3. Carol - Profesjonalny haft komputerowy (0/0) / 0
   Carol to profesjonalna hafciarnia z siedzibą w Radwanicach koło Wrocławia. Zajmują się szeroko pojętym haftowaniem. Haft komputerowy wykonywany jest bezpośrednio na odzieży lub na wykrojnikach (emblematy, naszywki). Nanoszony haft charakteryzuje się wysoką estetyką i jakością wykonania. Hafty wykonywane są na odzieży dostarczonej prze Klienta lub zamówionej w hafciarni. Miła obsługa Klienta, dogodne terminy realizacji.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.carol.com.pl

  Odnośniki w kategori: 3