Katalog Stron » Motoryzacja » Pojazdy używane

  1. Ogłoszenia motoryzacyjne (0/0) / 0
   Katalog stron i ogłoszeń motoryzacyjnych. Odnośniki do stron dealerów samochodowych, komisów, firm leasingowych i pośredników kredytowych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.autokram.pl

  2. Uszkodzone samochody z usa (0/0) / 0
   Mamy przyjemność zaproponować Państwu naszą pomoc w nabyciu samochodów, łodzi, jachtów, skuterów wodnych i innych pojazdów, które macie Państwo zamiar zakupić. Ze swojej strony oferujemy znaczącą pomoc w zakupie i wyborze żądanego przez Państwa towaru. Nasza siedziba znajduje się w USA, stan New Jersey. Rozpoczęliśmy swoją działalność w kwietniu 2004 roku. Firma zajmuje się sprowadzaniem nowych, używanych i powypadkowych pojazdów /samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, jachty, łodzie, skutery wodne i t.d./ z USA do Europy. Sprzedajemy ponad sześćset pojazdów rocznie, ze stałą tendencją wzrostową / patrz rozdział: Sprzedane pojazdy /. Nasza firma jest jednym z naj­bardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw tej branży w USA. Swoją działalność prowadzimy również poprzez Przedstawicieli Handlowych na terenie Europy. Mamy ich w Niemczech, Czechach, Ukrainie, Rosji i innych krajach. Posiadają oni wyłączność na dany kraj i nie ma możliwości zakupu oferowanych z naszej bazy danych pojazdów w inny sposób niż poprzez naszego Przedstawiciela Handlowego.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.crashescars.com/pl

  3. Auto Opole (0/0) / 0
   Auto Opole, Komis Camil, skup i sprzedaż samochodów używanych. Ponad 150 aut na placu komisu. Auto Komis w Opolu.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.camil.pl

  4. Auto Giełda Samochodowa NETpress (0/0) / 0
   Oferty sprzedaży z całej Polski. Czytelny układ z podziałem na kategorie, zdjęcia pojazdów, powiadamianie kupujących o zamieszczeniu poszukiwanego modelu. Podpowiemy Ci również, jak bezpiecznie kupować samochody używane.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.gielda.samochodowa.net/

  5. Śmieciarki (0/0) / 0
   Oferujemy największy wybór nowych i używanych pojazdów komunalnych. W naszej ofercie znajdziecie Śmieciarki nowe i używane, hakowce, bramowce, zamiatarki oraz kontenery i pojazdy przydatne przy akcji zima.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.phu-impex.pl

  6. Skup aut (0/0) / 0
   Skupujemy z całej polski, auta używane, auta powypadkowe, auta uszkodzone, auta rozbite, auta spalone, auta zniszczone, auta zaniedbane, auta po kolizji, zarejestrowane w kraju.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.auta-powypadkowe.pl

  Odnośniki w kategori: 6