Katalog Stron » Medycyna » Farmacja

  1. ChildLife infekcje (0/0) / 0
   NA ALERGIE, TRAWIENIE, NA INFEKCJE Najwyższej jakości preparaty dla dzieci. Pierwszy i jedyny kompletny program suplementacji diety opracowany specjalnie dla dzieci przez amerykanskiego lekarza, doktora pediatrii, Murray’a Clarke’a.ChildLife oferuje opracowane przez doświadczonych lekarzy formuły suplementacji diety, którym możesz zaufać w trosce o jak najlepszy start w życiu Twojego dziecka. Najwyższa jakość Składniki preparatów ChildLife są pozyskiwane z najlepszych surowców od firm posiadających certyfikaty USDA i FDA. Preparaty ChildLife są wolne od syntetycznych hormonów, pestycydów i antybiotyków. Przetwarzane są przy użyciu minimalnej ilości ciepła w celu zapewnienia integralności czynników odżywczych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.childlife.pl

  2. Centum Informacji o Leku (0/0) / 0
   Centrum Informacji o Leku (C.I.L.) udziela informacji o lekach on-line, zarówno dla pracowników ochrony zdrowia jak i pacjentów na temat: * wskazań, * dawkowania, * interakcji leków z innymi lekami oraz pożywieniem, * działań niepożądanych, * stosowania leków u osób starszych, kobiet w ciąży i dzieci.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://e-cil.pl

  3. Leki (0/0) / 0
   Jako Apteka internetowa oferujemy leki i preparaty pomocne w leczeniu takich chorób jak cukrzyca i nowotwory. Dbamy również, by antykoncepcja i walka z nałogami były jak najmniejszym problemem. W ofercie również ziołolecznictwo i inne leki.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.interlek.pl

  Odnośniki w kategori: 3