Katalog Stron » Komputery » Serwis

  1. Serwis komputerowy (0/0) / 0
   Początkowo nasza firma z siedzibą w Siedlcach pod nazwą "PC Studio Edwin Piekart" zajmowała się Podlaskim rynkiem klientów. Z czasem ekspansja firmy objęła tereny obecnego województwa mazowieckiego z centralnymi punktami w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży na warszawskim Żoliborzu. Obecnie firma działa jako dwa podmioty: CKZ.PL Ewa Piekart dawniej znana jako Centrum Komputerowe Żoliborz oraz CKJ Edwin Piekart Firma CKZ.PL prowadzi działalność usługowo-handlową w branży informatycznej. Działając od 1995 roku jest autoryzowanym Dealerem firm Optimus S.A, dlatego też jakość świadczonych usług utrzymywana jest na wysokim ogólnopolskim poziomie. Świadczone usługi obejmują głównie doradztwo w sferze rozwiązań informatycznych oraz formę serwisu HelpDesk. Wyznacznikiem rozwoju firmy CKZ.PL były zawsze zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie technologii informatycznych. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów rozszerzyliśmy pierwotny zakres oferowanych usług m.in. o kompleksową obsługę sieci lokalnych (LAN), rozległych (WAN), usługi serwisowe oraz internetowe. Obecnie obsługujemy przedsiębiorstwa i placówki o różnym profilu
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.serwiskomputerowy.waw.pl

  2. Centrum serwisowe (0/0) / 0
   Centrum Serwisowe IT to serwis komputerowy działający na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy dostawy kompleksowych rozwiązań informatycznych dla małego i średniego biznesu. Uważnie obserwujemy nowe trendy i technologie na rynku informatycznym. Testujemy i sukcesywnie wdrażamy innowacje oraz zoptymalizowane rozwiązania IT. Kompleksowa obsługa informatyczna firm to nasza specjalność. W związku z dynamicznym i szybko postępującym rozwojem informatyki i zastosowaniem komputerów w biznesie wzrosło zapotrzebowanie na usługi i produkty związane z modernizacją i naprawą sprzętu komputerowego. Wiemy jak istotne jest bezawaryjne funkcjonowanie Twojej firmy. Centrum Serwisowe IT przygotowało bogatą i konkurencyjną ofertę dla biznesu z zakresu informatycznego wsparcia technicznego.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.centrum-serwisowe.pl

  3. Serwis Komputerowy Wrocław : Artcom Service (0/0) / 0
   Artcom Service to serwis komputerowy działający na terenie miasta Wrocławia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Dla firm proponujemy zarówno pomoc doraźną, jak i stałą współpracę opratą o opłatę abonamentową. Zajmujemy się głównie usługami związanymi z usuwaniem wszelkiego typu problemów występujących podczas codziennego użytkowania komputera, takich jak konfiguracja i instalacja sprzętu i oprogramowania, odzyskiwanie przypadkowo usuniętych danych, usuwanie wirusów komputerowych, a także konfiguracja i instalacja sieci komputerowych (przewodowych i bezprzewodowych), dostępu do sieci Internet, itp. W przypadku bardziej złożonych problemów dokonujemy naprawy komputera. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów oraz mając na uwadze ich wygodę i komfort nasze usługi świadczymy na telefon głównie u Klienta. Większość z oferowanych przez nas usług rozwiązujemy na miejscu zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, którego nastąpiło zgłoszenie. Czasami zachodzi jednak konieczność pobrania sprzętu do serwisu. Wówczas czas naprawy zazwyczaj nie przekracza jednaj doby. Nasi pracownicy posiadają bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie naprawy i diagnostyki sprzętu komputerowego i oprogramowania, a dzięki ciąłemu rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji możemy coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania zachowując przy tym atrakcyjne ceny.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://serwis-komputerowy.wroclaw.pl/

  4. PC-Net - Serwis komputerowy (0/0) / 0
   Firma "PC-NET" działa na rynku od 1995 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie sprzętu biurowego oraz świadczeniu usług w sieci Internet. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - oferując rozwiązania dopasowane do jego rzeczywistych potrzeb. Klienci domagają się, aby sprzęt przede wszystkim funkcjonował niezawodnie oraz spełniał określone wymagania. Dlatego też nasza firma stawia na wysoką jakość sprzętu, jego niezawodność, trwałość oraz niskie koszty eksploatacji. "PC-NET" oferuje swoje usługi w poniżej prezentowanych obszarach: sprzedaż i instalacja sprzętu biurowego sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych projektowanie i instalacja sieci komputerowych usługi internetowe szkolenia w zakresie obsługi rekomendowanego sprzętu konsulting fachowa opieka serwisowa Staramy się być jak najlepszym doradcą dla naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, abyśmy byli otwarci na szeroko pojętą współpracę. Zdobyte doświadczenie i umiejętności w zakresie serwisu urządzeń biurowych zapewniają naszym klientom profesjonalną i rzetelną obsługę. O jakości naszych usług serwisowych świadczy duże grono stałych klientów, którzy głównie cenią sobie wysoką jakość, krótki czas realizacji oraz miłą i fachową obsługę.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pc-net.pl/

  5. DMX - naprawa komputerów (0/0) / 0
   Firma Komputerowa DMX to samodzielna firma działająca na rynku od roku 1999 r. Celem naszej firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Stałe dążenie do powiększania wachlarza dostępnych rozwiązań i pakietu usług związanych z ich dystrybucją sprawia, iż stajemy się Państwa partnerem potrafiącym coraz lepiej sprostać wymaganiom efektywnej dystrybucji produktów, technologii, informacji i usług. Atuty firmy : Miła i fachowa obsługa Bliski kontakt z naszymi klientami Dogodna forma składania zamówień: telefon, fax, e-mail,gg,skype Doskonałe warunki gwarancji Fachowe doradztwo techniczne Zakres działalności firmy DMX obejmuje: sprzedaż: podzespołów komputerowych zestawów komputerowych nośników CDR, CDRW, DVDR materiałów eksploatacyjnych do drukarek oprogramowania usługi serwisowe Oferta handlowa proponowana przez Firmę jest bardzo bogata i nie ogranicza się jedynie do umieszczenia produktów w cenniku, lecz dokłada się wszelkich starań, aby zapewnić pełną dostępność większości z nich. Dzięki temu przychodzący do sklepu klient ma możliwość dokonania satysfakcjonującego zakupu „od ręki”. Na indywidualne zamówienie klienta istnieje możliwość sprowadzenia specjalistycznych podzespołów
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.dmx.pl

  6. PC Serwis (0/0) / 0
   Nasze główne usługi to naprawa oraz serwis komputerów. PC serwis zapewnia swoim klientom wysoką jakość swoich usług oraz rabaty na części komputerowe kupowane podczas naprawy Państwa komputerów. PC serwis - serwis komputerowy kraków wprowadził nowy krótszy czas oczekiwania na serwis/naprawę Państwa komputerów. Obecnie czas ten wynosi max godzinę i jest traktowany jako usługa expresowa. Jeśli więc masz problem ze swoim komputerem nie zwlekaj zadzwoń już teraz: PC serwis - serwis komputerowy kraków 0 609 569 486 Oferujemy także stałą, zryczałtowaną współprace skierowaną do firm. Szczegóły w dziale "Informatyczna obsługa firm".
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pcserwis.wel.pl/

  7. Serwis komputerowy (0/0) / 0
   Nasza firma zajmuje się serwisowaniem komputerów od 8 lat, a więc już czas aby w internecie można było nas znaleść. Oferujemy państwu nasz serwis komputerowy żebyście mogli się cieszyć z Waszych komputerów bez jakichkolwiek komplikacji. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie komputerów również starszej generacji. Serwis komputerowy to dla Nas przede wszystkim szybkie zdiagnozowanie usterki w państwa sprzęcie komputerowym oraz profesjonalne i dokładne rozwiązanie problemu. Z doświadczenia wiemy, że mają państwo dużo problemu z usuwaniem wirusów, dialerów i innych niechcianych złośliwych programów. Więc kierujemy swoją ofertę właśnie do tych z państwa, którzy potrzebują szybkiego, taniego i solidnego serwisu komputerowego. Nasz serwis komputerowy działa na terenie Katowic, Chorzowa, Bytomia, Tarnowskich Gór i okolicznych miast z dojazdem do Klienta.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.sys-recovery.prv.pl/

  8. Serwis komputerowy (0/0) / 0
   pomoc.olsztyn.pl oferuje stałą lub interwencyjną opiekę nad systemami informatycznymi małych i średnich firm. Naszym pracownikom nie są obce problemy instalacji, konfiguracji i restrukturyzacji oprogramowania oraz sprzętu używanego w większości małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów. Poniżej prezentujemy podstawowy cennik usług, który ma służyć wstępnemu zapoznaniu się z naszą ofertą oraz warunkami przyszłej współpracy. Podczas wizyt nasi specjaliści znajdą, sprawdzą i naprawią zaistniałe problemy we wszystkich objętych umową komputerach oraz odpowiedzą na wszystkie pytania związane z systemem informatycznym Państwa firmy. Nasze usługi skierowane są również do tych instytucji, które nie będą objęte umową z pomoc.olsztyn.pl. W takich sytuacjach, priorytet wezwań wynosi do 12 godzin. Cena jednej godziny pracy, to 70 zł (netto). W wypadku nie rozwiązania żadnego ze zgłoszonych problemów, nasz pracownik nie pobierze opłaty za czas poświęcony na próby ich rozwiązania.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pomoc.olsztyn.pl

  9. Progress - Serwis komputerowy (0/0) / 0
   Firma nasza została założona w 1990 roku i z powodzeniem działa na terenie Małopolski. Powołana została przez ludzi związanych z branżą elektroniczną i informatyczną, którzy za główny cel działalności uznali pomoc użytkownikom komputerów i systemów komputerowych. Oferujemy usługi w dziedzinie informatyki i elektroniki w szeroko rozumianym aspekcie obsługi systemów komputerowych tj: zapewniamy stałą opiekę serwisową obejmującą sprzęt i oprogramowanie, specjalizujemy się w dziedzinie serwisu sprzętu komputerowego instalujemy, serwisujemy i administrujemy sieciami komputerowymi, wdrażamy oprogramowania , nadzorujemy, doradzamy, udzielamy wsparcia technicznego przy wdrażaniu sprzętu i oprogramowania, świadczymy usługi internetowe Naszym klientom zapewniamy stałą opiekę merytoryczną nad funkcjonowaniem i rozwojem systemów komputerowych. O wysokiej jakości naszych usług może świadczyć fakt, że wielu klientów, dla których wykonywaliśmy usługi w ubiegłych latach, powierza nam dalszy rozwój swoich systemów informatycznych. Biorąc pod uwagę bardzo wysokie wymagania naszych klientów oraz odpowiedzialność firmy za wykonane usługi firma obsługuje klientów kompleksowo, tak aby istniała gwarancja wysokiej jakości usług świadczonych klientom na każdym etapie realizowanych zleceń. Na życzenie naszych Klientów, wprowadziliśmy usługi "hot line" tzn serwis zawsze dostępny na zasadach uzgodnionych indywidualnie z każdym Klientów . Nasz fachowy i solidny serwis gwarantuje pomoc w sytuacjach awaryjnych obejmujących oprogramowanie i sprzęt. Nasi specjaliści to zespół kompetentnych, energicznych, operatywnych i znakomicie wykształconych młodych ludzi, którzy dzięki ciągłym szkoleniom fachowym nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje dając gwarancję obsługi klienta na najwyższym poziomie. Zapraszając uprzejmie Państwa do współpracy, głęboko wierzymy, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu szereg wymiernych korzyści oraz wiele satysfakcji
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.progress.krakow.pl/

  10. SERWIS KOMPUTEROWY - naprawa komputerów - Warszawa (0/0) / 0
   Serwis komputerowy - Warszawa. Serwisy komputerowe, naprawa komputera u klienta. Profesjonalny serwis komputerowy. Niedrogie naprawy komputerów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.centrum-serwisowe.pl/

  Odnośniki w kategori: 20

  << | 1 | 11 | >>