Katalog Stron » Komputery » Sprzęt komputerowy

  1. Ci-Computer Instal (0/0) / 0
   CI-COMPUTER INSTAL działa od 1990 roku (w 1994r. przekształciła się w spółkę z o.o.) Firma specjalizuje się w dostarczaniu systemów komputerowych, telekomunikacyjnych i informatycznych. W ramach tej działalności realizuje instalacje okablowania strukturalnego (sieci komputerowe i telekomunikacyjne) , dedykowane instalacje zasilania i systemy zasilania awaryjnego, dostarcza sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny oraz wdraża systemy informatyczne. W związku z zapotrzebowaniem rynku na kompleksowe usługi z zakresu systemów teletechnicznych, CI-COMPUTER INSTAL utworzyła konsorcjum, skupiające specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia i wieloletnie doświadczenie. CI-COMPUTER INSTAL posiadając pełne merytoryczne przygotowanie i doświadczenie, świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i realizacji systemów komputerowych i teletechnicznych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.cicomputer.pl

  2. Odzyskiwanie danych, Computer Forensics - ForensicTools.pl (0/0) / 0
   Oferujemy urządzenia, z których korzystają specjaliści computer forensics na całym świecie. Oprócz sprzętu w naszym sklepie mogą Państwo nabyć oprogramowanie ułatwiające poszukiwanie dowodów elektronicznych oraz odzyskiwanie danych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.forensictools.pl/

  3. Eizo (0/0) / 0
   Doskonałej jakości monitory dla profesjonalistów. Firma Eizo od lat słynie z produkcji monitorów z najwyższej półki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możliwość negocjacji cen.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://eizo.eskom.com.pl/

  4. Sprzęt komputerowy, notebooki, laptopy (0/0) / 0
   Internetowy sklep komputerowy, w zakres którego wchodzi szeroko rozumiany sprzęt komputerowy wraz z wszelkimi akcesoriami, częściami i oprogramowaniem, a także urządzenia peryferyjne i sprzęt cyfrowy. Notebooki, laptopy, monitory lcd.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.sklepkomputerowy24.pl/

  5. Sklep dla Komputera karty graficzne, dyski, płyty, obudowy, tuning , cennik, MA-GRO (0/0) / 0
   Sklep z częściami komputerowymi. W naszym sklepie nie znajdziesz napisu towaru brak, obowiązuje zasada jest na stronie jest w magazynie.Niskie ceny i szybka realizacja.Duży wybór.Zapraszamy
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://magro.hostingpro.pl/

  6. Komputery - Hardware, Software (0/0) / 0
   Komputery PC - Sprzęt i oprogramowanie. Znajdziesz tu zarówno dawkę najnowszych informacji ze świata hardware i software, oraz profesjonalne i bardzo szczegółowe artykuły, porady, download oraz recenzje programów i sprzętu. Strona przeznaczona zarówno dla użytkowników Windows jak i Linux.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.komputery-pc.info/

  7. Urządzenia - Dell, HP (0/0) / 0
   Sklep internetowy MM-notebooks Warszawa oferuje nowe oraz używane notebooki i laptopy w ofercie także projektory wizyjne oraz akcesoria i peryferia. Najniższe ceny - zapraszamy po najlepsze notebooki oraz laptopy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.mm-notebooks.pl/

  8. najlepsze notebooki (0/0) / 0
   Sklep Probuy.pl oferuje sprzęt komputerowy, akcesoria a także materiały eksploatacyjne w najlepszych cenach. Istniejemy na rynku prawie 10 lat co stanowi dla naszych klientów gwarancję udanych zakupów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.probuy.pl/

  9. Komputery kieszonkowe, palmtop (0/0) / 0
   ABF - oferuje leasing it oraz sprzedaż sprzętu komputerowego( monitory nec, notebooki lifebook, pocket loox, stacje graficzne celsius) firm Fujitsu Siemens Computers oraz NEC. Zapraszamy
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.abf-it.pl

  10. Dysk twardy (0/0) / 0
   Strona o komputerach i informatyce która porusza takie takie tematy jak: komputery, komputer, informatyka, dysk twardy, laptop, historia, zastosowanie komputerów, internet, praca, IT.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://komputery.sgv.pl

  Odnośniki w kategori: 12

  << | 1 | 11 | >>