Katalog Stron » Komputery » Bazy danych

  1. DATOS – dostawca usług informatycznych związanych z bazami danych (0/0) / 0
   DATOS – dostawca usług informatycznych związanych z bazami danych. Specjalizujemy się zwłaszcza w obsłudze baz tekstowych. Wiemy bardzo dużo o ich analizowaniu, przetwarzaniu i wykorzystywaniu. Na podstawie baz danych tworzyliśmy automatycznie składane publikacje, w tym: książki telefoniczne, spisy kodów pocztowych, tabele klasyfikacji, rejestry archiwów. Od kilkunastu lat największym odbiorcą produktów i usług DATOS jest wiodący wydawca książek telefonicznych – firma Polskie Książki Telefoniczne. Sp. z o.o. Zdobywaliśmy doświadczenie, współpracując również z Pocztą Polską, Instytutem Informacji Naukowej, Technicznej i Ekonomicznej, Polskim Komitetem Normalizacyjnym i Archiwum Głównym Akt Dawnych. Od 1999 r. rozszerzyliśmy zakres naszych usług o tworzenie przenośnych prezentacji danych na CD, w Internecie i telefonach komórkowych (serwisy WAP). Firma została założona przez dr inż. Stanisława Romańskiego w 1994 r. Powstała z myślą o zapewnieniu klientom kompleksowych usług projektowania, utrzymania, przetwarzania i prezentacji baz danych. Podczas kilkunastu lat swojej działalności firma DATOS zrealizowała wiele projektów, uzyskując bogate doświadczenie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.datos.pl

  2. Bazy danych i oprogramowanie dla firm (0/0) / 0
   Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem systemów baz danych, opartych na technologii Microsoft Access oraz na technologiach internetowych. Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt projektów, obejmujących swoim zakresem wiele dziedzin nauki i biznesu. Przykłady zastosowań naszych baz danych znajdziesz na naszych stronach. W naszej ofercie jest wiele rozwiązań gotowych, cenionych przez dotychczasowych użytkowników. Oprócz tego projektujemy nowe bazy danych, tworzone "na miarę" dla konkretnych potrzeb określonej firmy. W rezultacie powstaje baza danych idealnie spełniająca potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Wyposażamy ją w funkcje pomocy, szkolimy personel. Zapewniamy gwarancję bezawaryjnego działania bazy. Wszystko to za naprawdę niewielkie pieniądze.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.bazy.danych.com/

  3. Zarządzanie danymi, komputerowa obsługa firm, tworzenie baz danych - BONPRIX.SZCZECIN.PL (0/0) / 0
   Prowadzimy komputerową obsługę firm w zakresie manualnego wprowadzania danych, i zarządzania bazami danych: od danych adresowych, poprzez ankiety, do zamówień. Tworzymy bazy danych, zarządzamy nimi. Wszystko odbywa się sprawnie i rzetelnie. Zapraszamy do współpracy, jesteśmy wiarygodnym partnerem
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.bonprix.szczecin.pl

  Odnośniki w kategori: 3