Katalog Stron » Elektronika » Elektromechanika

  1. Zakład usług elektromechanicznych (0/0) / 0
   Firma nasza zajmuję się przezwajaniem silników elektrycznych wszelkich typów, naprawą elektronarzędzi, spawarek elektrycznych i prostowników. Oferujemy państwu szeroki zakres usług począwszy od, przeglądu stanu technicznego, wymianę łożysk oraz wszelkich innych elementów zarówno mechanicznych jak i elektrycznych. Prowadzimy również sprzedaż komisową używanych urządzeń elektrycznych jak np.: silniki elektryczne, elektronarzędzia, prostowniki czy spawarki.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.elektromechanika.com/

  2. Elektromechanika Baranowski (0/0) / 0
   Podstawową działalnością naszej firmy jest naprawa nowoczesnych systemów sterowania w samochodach. Zajmujemy się kompleksową naprawą systemów, począwszy od zaawansowanej elektroniki, a skończywszy na mechanice. Aby sprostać szybko rozwijającej się technice motoryzacyjnej, nieprzerwanie rozwijamy bazę dokumentacji technicznej, oprogramowania oraz sprzętu pomiarowego i narzędzi. Od 1996 roku należymy do międzynarodowej sieci serwisów samochodowych BOSCH-SERVICE. Nasza załoga składa się z wysoko kwalifikowanych fachowców z zakresu elektroniki i elektromechaniki stale podnoszących poziom swej wiedzy. O każde auto powierzone im do naprawy zadbają ze starannością i profesjonalizmem.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.baranowski.infowm.pl/

  3. Elektromechanika, autogaz (0/0) / 0
   Jesteśmy doświadczoną, prężną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Doświadczenie zdobywaliśmy w warsztatach które jako pierwsze w Polsce zajęły się montażem samochodowych instalacji gazowych. Od samego początku istnienia naszej firmy, ostawiliśmy na jakość i fachowość wykonywanych usług. W naszej działalności bezustannie szukamy nowych rozwiązań i stawiamy na profesjonalną obsługę Klientów. Zatrudniamy wysokiej klasy mechaników, dla których instalacje gazowe nie mają żadnych tajemnic, a jednocześnie znają się oni doskonale na mechanice, a przede wszystkim na elektronice samochodowej. Dysponujemy w naszym warsztacie sprzętem do diagnostyki układów do zasilania gazem różnych producentów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.elektromechanika.waw.pl

  Odnośniki w kategori: 3