Katalog Stron » Ekologia » Ochrona środowiska

  1. Przedsiębiorstwo Projektowo - Usługowe EKOlogic (0/0) / 0
   Nasza firma zajmuje się każdą gałęzią przemysłu i tak zgodnie z naszymi założeniami realizujemy kompleksowe usługi w zakresie gospodarki wodno-ściekowej, ochrony powietrza i analizy hałasu. Od klientów indywidualnych po małe i średnie firmy do dużych zakładów przemysłowych. Oferujemy Państwu analizy wody i ścieków, zestawy do badań wody i ścieków, a także pomagamy w doborze preparatów biologicznych poprawiających funkcjonowanie już istniejących obiektów związanych ze środowiskiem wodno-ściekowym. Realizujemy pomiary środowiskowe i badania monitoringowe. Nasz zespół specjalistów indywidualnie podejdzie do każdego klienta, pomoże dobrać odpowiednie środki do zapobiegania i likwidacji awariom i skażeniom. Zajmiemy się rekultywacją terenów skażonych. Wykonamy raporty bezpieczeństwa, raporty ekologiczne, przeglądy ekologiczne, operaty ochrony powietrza i inne opracowania z zakresu ekologii i ochrony środowiska.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ekologic.net

  2. Ochrona środowiska - EKOS (0/0) / 0
   Świadczone przez nas usługi wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością bazującą na niezawodności oraz wieloletnim doświadczeniu. Staramy się aby wskazane przez nas rozwiązania przynosiły nie tylko efekty ekologiczne, ale i ekonomiczne. Do tej pory wykonaliśmy 3857 opracowań z zakresu ochrony środowiska. Nasze usługi świadczymy z największą starannością, wykorzystując doświadczenie zdobyte podczas wielu lat praktyki. Wszystkie opracowania są wykonywane przez specjalistów posiadających państwowe uprawnienia biegłych. W zależności od specyfiki, stopnia złożoności problemu, potrzeb przedsiębiorstwa - nasze usługi świadczymy zarówno doraźnie, jak i w sposób stały.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ekos.pless.pl

  3. Monitoring emisji i imisji, analizatory, detektory (0/0) / 0
   Główne profile działalności firmy OMC Envag to aparatura kontrolno pomiarowa – terenowa, laboratoryjna i przemysłowa do analiz wody, ścieków, gazów, osadów, żywności, gleby. Monitoring emisji i imisji, detektory gazów, automaty do poboru prób wody i ścieków, przepływomierze do ścieków, wieloparametrowe sondy do pomiarów środowiskowych, odczynniki i reagenty chemiczne.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.envag.com.pl

  4. Augustów Obwodnica (0/0) / 0
   Trwają działania zmierzające do zniszczenia pięknej doliny rzeki Rospudy k. Augustowa poprowadzoną przez tamten teren obwodnicą Augustowa, tworzoną w ramach drogi szybkiego ruchu Via Baltica.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pracownia.org.pl/rospuda

  5. Pracownia Analiz Środowiskowych EKOVENTUS (0/0) / 0
   Wykonujemy: raporty oddziaływania na środowisko, operaty wodnoprawne, operaty ochrony powietrza, oddziaływania hałasu, programy przyrodniczego zagospodarowania osadów ściekowych, programy gospodarki odpadami, opracowania ekofizjograficzne, przeglądy i audyty ekologiczne, pozwolenia zintegrowane, programy ochrony środowiska, dokumentacje geologiczno-inżynierskie, projekty przydomowych oczyszczalni ścieków, analizy ryzyka zawodowego na oczyszczalniach ścieków.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ekoventus.pl

  Odnośniki w kategori: 5