Katalog Stron » Ekologia » Żywność ekologiczna

  1. Żywność ekologiczna (0/0) / 0
   Asortyment przetwórni Żywność Ekologiczna Bio Food sp.z o.o. stanowią głównie: soki owocowe, owocowo-warzywne, nektary, konserwy warzywne, takie jak: ogórki konserwowe, buraczki, sałatki oraz korniszony, które zostały nagrodzone 2 na 130 miejscem na wystawie produktów ekologicznych w Kopenhadze w 1998 roku. Dla każdego produktu pochodzącego z przetwórni opracowywana jest odpowiednia technologia w taki sposób, aby zachować cenne składniki zawarte w świeżych owocach i warzywach. Najważniejszą grupę wśród soków stanowią tzw. biosoki, czyli soki otrzymane drogą fermentacji mlekowej.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.biofood.pl

  2. Sklepi ze zdrową żywnością Ekosfera.pl (0/0) / 0
   Naszym celem jest promowanie ekologicznego stylu życia. A to oznacza, że ważne są dla nas nie tylko ekologiczne certyfikaty produktów spożywczych, środków czystości, kosmetyków. Równie istotne wartości to dbałość o harmonię i piękno otoczenia człowieka i jego wnętrza, życie zgodne z naturalnymi rytmami natury, postawa szacunku i przyjaźni wobec przyrody, umiejętność zatrzymania się i odczucia wszystkimi zmysłami jej bogactwa - kolorów, smaków, zapachów... Jako firma zajmująca się sprzedażą, stawiamy sobie za punkt honoru profesjonalną obsługę klientów, indywidualne podejście do każdego, kto zainteresuje się naszą ofertą. Chcemy, by dzięki nam spełniały się Państwa życzenia i by życie w naszej ekosferze stawało się zdrowsze, łatwiejsze, przyjemniejsze...
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ekosfera.pl

  3. Zdrowa żywność (0/0) / 0
   Sklep "Pyszne i zdrowe" powstał w naszych umysłach pewnego wieczoru, gdy kapitalizm znowu dał nam w kość i zastanawialiśmy się, co dalej. Nasza mała firma to wirtualna siostra sklepu naszych przyjaciół SMAK NATURY w Warszawie, Al. KEN 19, sklepu pod dobrą gwiazdą, do którego wszystkich serdecznie zapraszamy! Staramy się, w miarę możliwości, wszystko testować na sobie, najbliższej rodzinie i przyjaciołach, tak aby wiedzieć, co sprzedajemy i osobiście ręczyć za jakość.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pyszneizdrowe.pl

  4. Sklep ekologiczny "Vires Naturae" (0/0) / 0
   Jeśli obchodzi cię twoje zdrowie i zdrowie twoich najbliższych, musisz uważać na to, co jesz. Jeśli chcesz jeść to, co zdrowe, odwiedź sklep ekologiczny „Vires Naturae” a znajdziesz szeroką ofertę artykułów najwyższej jakości, które posiadają atest Stowarzyszenia Ekoland. Produkty pochodzą z gospodarstw ekologicznych. Uprawiane są bez stosowania nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim nie wprowadzają do organizmu szkodliwych substancji. Nie ma wątpliwości, że to, w jakich warunkach wyrosły warzywa i owoce, ma wpływ na nasze zdrowie. Rolnictwo ekologiczne posługuje się tradycyjnymi technikami uprawy roli. Stąd zawartość metali ciężkich i pozostałości pestycydów w zdrowej żywności jest znikoma.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.vires.pl

  5. Zdrowa żywność (0/0) / 0
   Zdrowa żywność - cukier trzcinowy, sok żurawinowy, sok z brzozy i wiele innych ekologicznych produktów. Sklep internetowy ze zdrową żywnością w Krakowie - zdrowa ekologiczna żywność.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.zdrowazywnosc.com.pl/

  Odnośniki w kategori: 5