Katalog Stron » Edukacja » Kursy i szkolenia

  1. Korepetycje z języka polskiego, nauczycielka, Łódź (1/0) / 0
   Udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum, łącznie z przygotowaniem do egzaminów końcowych. Doświadczenie: - 11-letni staż pracy w gimnazjum - stopień nauczyciela mianowanego - uprawnienia egzaminatora państwowego z bloku przedmiotów humanistycznych w gimnazjum - kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zainteresowanych z terenu Łodzi proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Pozdrawiam Kasia tel. 602 450 935 chwilkaa@poczta.fm
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.korepetycje.pokoik.com

  2. Kursy językowe, tłumaczenia Lango (0/0) / 0
   Prowadzimy kursy językowe (język: angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański, rosyjski) na wszystkich poziomach zaawansowania, szkolenia specjalistyczne, warsztaty artystyczne. Oferujemy także usługi tłumaczeniowe. Zapraszamy!
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.lango.edu.pl/

  3. Kursy przygotowawcze i komputerowe (0/0) / 0
   Kursy przygotowawcze do matury, egzaminów, szkolenia komputerowe (woj. śląskie).
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://kursy.ovh.org/

  4. Języki obce - kursy językowe (0/0) / 0
   Zapraszamy do naszej szkoły językowej. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy: włoskiego, francuskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego. Celem zajęć jest rozwinięcie zdolności komunikowania się w wybranym języku (łatwość mówienia, rozumienie tekstu pisanego i mówionego, poprawne pisanie i czytanie) Szczególny nacisk kładziemy na praktyczne użycie języka: w sytuacjach codziennych, oficjalnych, w pracy, itp.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.tricolore.pl/

  5. Języki obce (0/0) / 0
   Zapraszamy do naszej szkoły językowej. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy: włoskiego, francuskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.tricolore.pl/biuro/

  6. Korepetycje Matematyka Zielona Góra - SIGMA (0/0) / 0
   Korepetycje z matematyki, przygotowanie do testów i egzaminów, matura z matematyki.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.matematyka-sigma.pl

  7. Kursy językowe, angielskie, niemiecki, włoski, francuski (0/0) / 0
   Kursy są prowadzone w formie e-learningu. Masz więc szansę na naukę będąc w miejscu, w jakim zechcesz. Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Zapisujesz się na kurs i uczysz się z nami.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kursy-online.pl/

  8. szkolenia z zakresu obsługi klienta (0/0) / 0
   Wielostopniowe szkolenia z zakresu obsługi klienta ( moduł podstawowy, zaawansowany, intensywny, rekrutacje do działów handlowych, biur obsługi klienta, recepcji. Indywidualne progamy doradcze np. sprzedaz w sklepie z listą kontrolną sprzedawcy. Szkolenia prezentacji i autoprezentacji, technik wywierania wpływu. Moduły motywacyjne dla personelu. Nowe moduły z odgrywaniem ról - trudny klient, kryzysowe sytuacje w relacjach personel - klient.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.obslugaklienta.com

  9. Kursy językowe (0/0) / 0
   Szkoła języków obcych Accent Language School - Kursy językowe dla dorosłych, zajęcia weekendowe i indywidualne, kursy dla dzieci. Angielski, niemiecki, polish for foreigners.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.accent.krakow.pl

  10. Grendus Training Group, szkolenia & rekrutacje (0/0) / 0
   Profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi klienta, technik sprzedaży, technik negocjacji, asertywności, komunikacji niewerbalnej.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.gtg.krakow.pl

  Odnośniki w kategori: 43

  << | 1 | 11 | 21 | 31 | 41 | >>