Katalog Stron » Budownictwo » Instalacje wodne

  1. EKO-Technika. Uzdatnianie wody, stacje uzdatniania, filtry do wody. (0/0) / 0
   Od 1986r. projektujemy, wykonujemy i sprzedajemy stacje uzdatniania wody, filtry do wody i oczyszczalnie ścieków dla przemysłu oraz odbiorców indywidualnych. Działamy w branżach uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.eko-technika.neostrada.pl/

  2. Montaż armatury łazienkowej,kuchennej /forum/ (0/0) / 0
   Polecamy: montaż bateri,wanien,kabin przysznicowych,muszli WC,zlewozmywaków,zmywarek. Montaż urządzeń gazowych/posiadamy uprawnienia/ Montujemy armaturę /własną i powierzoną/ znanych i renomowanych Firm Krótkie terminy,gwarancja montażu 2 lata Zapraszam na moje forum www.ergaz.fora.pl
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://e.r-gaz.w.interia.pl

  3. Wanny, kabiny (0/0) / 0
   Sklep internetowy oferujący wyposażenie łazienki. Do Twojej łazienki kupisz u nas: wanny, kabiny prysznicowe i ceramikę Sprzedajemy wanny z hydromasażem. Posiadamy w sprzedaży inne produkty łazienkowe.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.sklep.eurodom.pl

  4. Oczyszczalnie ścieków traidenis-pol (0/0) / 0
   TRAIDENIS-POL oczyszczalnie ścieków. Projektujemy i montujemy pełnobiologiczne oczyszczalnie ścieków. Oferujemy Państwu:wykonanie projektów oczyszczalni ścieków wraz z infrastrukturą, kompleksową instalację, uruchomienie oczyszczalni, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.traidenis-pol.com

  5. Wodne ogrzewanie podłogowe, stelaż podtynkowy. (0/0) / 0
   Producent i dystrybutor - najlepsze ogrzewanie podłogowe na rynku. TECE Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Spółka zajmuje się promocją, dystrybucją i sprzedażą czterech głównych grup asortymentowych, do których należą: TECEprofil - uniwersalny system sanitarny oparty na stelażach podtynkowych wraz z profilami stalowymi do budowy ścian montażowych. TECEflex - elastyczny system instalacji sanitarnych i grzewczych łączonych zaciskowo na bazie rur PE-Xc, PE-Xc/Al/PE-RT; TECEflex - wodne ogrzewanie podłogowe; TECEquickpipe - system instalacji sanitarnych i przemysłowych z CPVC.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://tece.pl

  Odnośniki w kategori: 5