Katalog Stron » Budownictwo » Ocieplanie, osuszanie

  1. Promienniki (0/0) / 0
   Ogrzewanie TeoTerm to promienniki i grzejniki. W ofercie grzejniki podczerwieni, promienniki. Ogrzewanie TeoTerm - fachowe porady, niskie ceny. Ogrzewanie, grzejniki, promienniki.Ogrzewanie Kościołów
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.teoterm.com.pl

  2. EnstoPol - ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie rynien i rurociągów. (0/0) / 0
   ENSTO POL należy do koncernu ENSTO OY z Finlandii i jest jego jedynym reprezentantem w Polsce. Do naszych produktów należą: Ogrzewanie podłogowe, Ogrzewanie rynien i rurociągów, Oprawy oświetleniowe, Systemy przywoławcze, Izolatory kompozytowe, Kable uniwersalne, Głowice do kabli, Szafy 19", Rozłączki. Prowadzimy działalność promocyjną, handlową, doradczą oraz projektową w wybranych dziedzinach elektrotechniki.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.enstopol.com.pl

  3. Wentylacja (0/0) / 0
   Termika, Gdynia, woj. pomorskie. Sprzedaż, montaż - kotły, grzejniki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, kotły gazowe i olejowe. Projektowanie kotłowni - kotłownie olejowe, kotłownie gazowe. Urządzenia grzewcze: Buderus, Junkers, Vaillant, Viadrus, Ulrich.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.termika.comweb.pl

  4. Elektryczne i wodne ogrzewanie podłogowe (0/0) / 0
   Ogrzej swoje podłogi. Wejdź na stronę i zobacz jak. Wolisz elektryczne ogrzewanie podłogowe czy wodne?
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ogrzewanie-podlogowe.za.pl

  5. Biopal Szczecin (0/0) / 0
   Biopal, Szczecin. Produkcja, sprzedaż paliwa z biomasy - pelety (pellets, pellety). Ogrzewanie - oferujemy kotły, piece, kominki na pelety. Pelety to naturalna energia odnawialna XXI wieku. Zapraszamy po ekologiczne kominki, kotły i inne systemy grzewcze na pelety.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.biopal.com.pl

  6. Kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne : Paradigma (0/0) / 0
   Oferujemy rozwiązania techniczne za zakresu ekologicznych systemów grzewczych, w tym kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne, technika solar oraz układy regulacji. Zapewniamy również kompleksową pomoc w doborze oraz projektowaniu małych i dużych systemów Paradigma.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.paradigma.pl

  7. Osuszanie i odgrzybianie (0/0) / 0
   Firma ISOLIT, w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia, oferuje cały asortyment preparatów przeznaczonych zarówno dla samodzielnych wykonawców jak i zawodowców. Środki te stosuje się do suszenia murów, zatrzymywania wody, walki z grzybem i pleśnią.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.isolit.pl

  8. Otuliny z wełny mineralnej, kauczuku, polietylenu (0/0) / 0
   W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment, narzędzi i elektronarzędzi stosowanych w instalacjach. Podstawowymi produktami są produkty z wełny mineralnej, kauczuku syntetycznego, polietylenu, poliuretanu w formie mat, otulin czy płyt o różnym zakresie gęstości oraz temperatur. Pełen zakres elementów instalacji klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kiesewetter.pl/

  Odnośniki w kategori: 8