Katalog Stron » Biuro » BHP

  1. Chemia gospodarcza (0/0) / 0
   MZ Serwis - chemia profesjonalna, gospodarcza, czyściwa, higiena, papiery toaletowe, mydło w płynie, worki na śmieci, ręczniki papierowe, składane. Jesteśmy firmą handlową działającą od 2001 roku m.in. w sektorze zamówień publicznych, firm sprzątających oraz instytucji. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w środki czystości i higieny.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.mzserwis.pl/

  2. Szkolenia BHP Toruń (0/0) / 0
   W ramach naszych usług proponujemy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (bhp), szczególnie zalecane firmom, w których uciążliwe i szkodliwe warunki powodują wypadki i choroby zawodowe pracowników,
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pomel-biuro.pl

  3. Asekuracja Bhp (0/0) / 0
   Firma świadczy usługi kompleksowego doradztwa i szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych oraz doradztwa techniczno – prawnego , prowadzone przez uprawnionych specjalistów zawodowych na podstawie przepisów Kodeksu Pracy oraz zasad i przepisów branżowych, aktów wykonawczych obowiązujących w danej działalności.Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu usług jakie świadczymy. Dowodem na to są nasze referencje wystawione przez naszych zadowolonych klientów, do których zaliczają się podmioty gospodarcze państwowe i prywatne.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.asekuracja-bhp.pl

  Odnośniki w kategori: 3