Katalog Stron » Art. spożywcze » Catering

  1. Lunch Service - Catering (0/0) / 0
   Firma LUNCH SERVICE istnieje na rynku warszawskim od 1995 roku i można powiedzieć, że byliśmy jedną z pierwszych firm proponujących tego typu usługi jako podstawę swojej działalności. Nasze doświadczenie zaowocowało szerokim gronem stałych klientów. Wypracowaliśmy schematy działania mające na celu ułatwienie kontaktów z nowymi klientami zarówno w kwestii realizacji zleceń jak i możliwości stosowania różnorodnych form rozliczeń za wykonane usługi. Przy stałej współpracy proponujemy płatności przelewem. Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami, z którymi stosowane jest rozliczenie "towar za towar". Zapewnienie posiłków pracownikom owocuje lepszym zorganizowaniem czasu pracy, dzięki wyeliminowaniu wydłużających się przerw wynikających z korzystania z usług wielu firm dostarczających posiłki o różnej porze. W przypadku zawiązania stałej współpracy mają Państwo gwarancję dostaw o umówionej godzinie. Zwiększone zostaje ponadto przywiązanie Państwa pracowników do macierzystej firmy. Przy dużym zainteresowaniu i szczęśliwie rozwijającej się współpracy jesteśmy w stanie renegocjować ceny.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.lunchservice.com.pl

  2. Panda Catering Serwis (0/0) / 0
   Panda Catering Serwis działa już od 1993 roku na wielkopolskim rynku. Okres ten pozwolił na duży rozwój firmy. Zbudowaliśmy na zamku w Kórniku pełne zaplecze kulinarne, sanitarne i magazynowe. Umożliwia to wydanie gorących posiłków dla 250-400 osób. Możemy również wydać oficjalne przyjęcie w sali herbowej (tzw. Jadalni dla maksimum 34 osób). Serwis porcelanowy jest wykonany na nasze zamówienie w Chodzieży, zdobiony herbem Ogończyka, którym pieczętowali się byli właściciele Kórnika -Działyńscy. Możemy poszczycić się już wieloma sukcesami m.in. : obsługiwaliśmy bankiet na otwarcie Multikina w Poznaniu w sierpniu 1998 roku, na którym gościło 700 osób oraz spotkanie przedsiębiorców niemieckich i polskich w Berlinie w maju 2000 roku organizowanym przez Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową (500 osób). Co roku obsługujemy także przyjęcia w zamku w Kórniku dla Banku Handlowego (300 osób). Ponadto Panda Catering Serwis realizowała obiad na cześć prezydenta RP A. Kwaśniewskiego wydawany przez zarząd Amici z okazji otwarcia fabryki lodówek.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pandacatering.pl

  3. AI Catering - wesela, organizacja imprez (0/0) / 0
   Firma Art'Impression Catering ma zaszczyt zaprosić państwa do współpracy w zakresie organizacji profesjonalnej obsługi cateringowej wszelkiego typu imprez. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nie zamykamy się w sprawdzonych schematach, wciąż poszukujemy oryginalnych rozwiązań i wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej niekonwencjonalnym zadaniom. Staramy się realizować je z fantazją, ponieważ twierdzimy, że nasza praca to nie tylko doskonale opanowane rzemiosło... To również sztuka.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ai-catering.pl

  4. Catering (0/0) / 0
   Full-service catering: obslugujemy konferencje, szkolenia, organizujemy bankiety, koktajle, pikniki oraz wszelkiego rodzaju poczestunki i wydarzenia firmowe dla kazdej liczby uczestników. Dostarczamy równiez kanapki i lunche. Pracujemy pod nadzorem sanitarnym BOR
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.fabrykasmaq.pl

  5. Catering Warszawa (0/0) / 0
   Kuchnia Catering - Warszawa. Oferujemy wszechstronny catering i usługi gastronomiczne: przygotowanie potraw, dowóz do Klienta, obsługa kelnerska. Organizacja przyjęć - obsługujemy bankiety, konferencje. Zapraszamy na obiady i posiłki domowe w Warszawie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kuchnia.net.pl

  6. Catering Berlin (0/0) / 0
   Catering w Berlinie dla firm, obsługa bankietów.Full-service catering: obslugujemy konferencje, szkolenia, organizujemy bankiety, koktajle, pikniki oraz wszelkiego rodzaju poczestunki i wydarzenia.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://catering.finanzentip.de

  7. Catering Szczecin (0/0) / 0
   Full-service catering: obslugujemy konferencje, szkolenia, organizujemy bankiety, koktajle, pikniki oraz wszelkiego rodzaju poczestunki i wydarzenia.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://catering.miastoinfo.pl

  8. Restauracja Nasza Chata Sokolniki Las (0/0) / 0
   W Leśnym Miasteczku Sokolniki znajdziecie Państwo modrzewiowy dom, w którym znajduje się resturacja Nasza Chata. Nasza karta oparta jest na starych, domowych przepisach. Zmienia się tak jak pory roku. Dlatego spotkać Was mogą rozmaite niespodzianki kulinarne.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.naszachata.com.pl

  9. Restauracja, catering, imprezy firmowe You&Me Warszawa (0/0) / 0
   Restauracja You&Me w Warszawie. Organizujemy imprezy firmowe, catering, gwarantujemy pyszne jedzenie i wspaniałą atmosferę. Warszawa, ul. Żurawia 6/12, plac Trzech Krzyży.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.youandmebar.pl

  10. Catering Chorzów (0/0) / 0
   Usługi cateringowe na terenie Katowic i okolic. Catering możemy zorganizować u Państwa lub w jednej z naszych lokalizacji. Dysponujemy kilkoma salami o różnej wielkości. Współpracujemy z kilkunastoma firmami animacyjnymi oraz agencjami muzycznymi, dzięki temu możemy zorganizować każdą imprezę "od A do Z" na bardzo wysokim poziomie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.catering24.pl

  Odnośniki w kategori: 10