Katalog Stron » Art. spożywcze » Wyroby cukiernicze

  1. Zakład Cukierniczy „Chojecki" (0/0) / 0
   Firma „Chojecki” została założona w 1979 roku przez Marię i Janusza Chojeckich. W wyniku stałego rozwoju firma z niewielkiego zakładu cukierniczego przekształciła się w duży zakład przemysłu spożywczego produkujący pierniczki, biszkopty oraz herbatniki i ciastka kruche.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.chojecki.pl/

  2. Płatki śniadaniowe,Desery,Słodycze - Najlepsze od Nestle.pl (0/0) / 0
   Od momentu swojego powstania firma Nestlé jest wierna zasadzie, że artykuły spożywcze powinny pozostawać zawsze w ścisłym związku z tradycjami lokalnej kuchni i zwyczajami społecznymi.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.nestle.pl/

  3. Pomysły na prezenty, kosze delikatesowe, imieniny, urodziny (0/0) / 0
   Kasztelaniec - pomysły na prezenty na kazdą okazję, prezent na urodziny, imieniny, rocznice ślubu. W ofercie: czarna kawa oraz kosze delikatesowe, okolicznościowe, prezenty biznesowe, upominki, słodycze, kawa czy herbata, świąteczne upominki. Prezenty dla pracowników, szefa, dla żony, męża, upominki ślubne, słodycze
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kasztelaniec.pl

  4. Krowki Alwa www.krowki.com (0/0) / 0
   PPPH Maestro S.C. proponuje skorzystanie z nowego, efektownego i efektywnego środka reklamy jakim jest zamieszczenie logo i podstawowych danych o Państwa firmie na słodyczach.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.krowki.com

  5. Krowki Alwa www.krowki.com (0/0) / 0
   PPPH Maestro S.C. jest jednym z wiodących producentów tradycyjnych cukierków "krówka" na rynku polskim. Krówka Alwa wytwarzana jest na podstawie tradycyjnej receptury. Walorów smakowych dostarcza produkcja ręczna z całkowicie naturalnych produktów pochodzenia krajowego. W ofercie również cukierki reklamowe zawijane w papierki zleceniodawcy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.krowki.com

  Odnośniki w kategori: 5