Katalog Stron » Art. spożywcze » Gastronomia

  1. Wyposażanie gastronomii (0/0) / 0
   Firma STALGAST działa na rynku gastronomicznym od 1990 roku. Oferta nasza obejmuje kompleksowe wyposażenie gastronomii od drobnego sprzętu pomocniczego po maszyny i urządzenia produkcji krajowej i zagranicznej. Posiadamy rozbudowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Prowadzimy szkolenia w dziedzinie obsługi urządzeń i technik przygotowania potraw przy udziale najlepszych polskich kucharzy. Zajmujemy się projektowaniem i konsultacjami projektów linii technologicznych. Towar zakupiony w naszej firmie dostarczamy w ciągu 24 godzin.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.stalgast.com

  2. Przepisy kulinarne (0/0) / 0
   Serwis kulinarny Pychotki.pl zaprasza wszystkich miłośników dobrej kuchni. Na stronie najciekawsze przepisy kulinarne, artykuły, katalog stron o gotowaniu, książki kucharskie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pychotki.pl/

  3. Frytki (0/0) / 0
   Hurtownia spożywcza oferująca szeroką gamę produktów spożywczych, urządzeń gastronomicznych oraz opakowań wykorzystywanych w gastronimii. Firma zapewnia kompleksową obsługę placówek gastronomicznych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.foodland.pl/

  4. Catering Szczecin Service (0/0) / 0
   Organizujemy imprezy, przyjęcia, bankiety. Nasze usługi cateringowe, organizacja przyjęć, catering w takim mieście jak Szczecin świadczymy zdecydowanie lepiej niż inne firmy cateringowe.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.catering.eszczecin.pl

  5. Restauracje Poznań - Restauracje w Poznaniu (0/0) / 0
   Masz ochotę coś zjeść? Chcesz poznać nowe kuchnie? A może szukasz Twojej ulubionej w okolicy pracy lub domu? U nas znajdziesz je wszystkie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu gdziezjesc.info.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://poznan.gdziezjesc.info

  6. Do kawy akcesoria (0/0) / 0
   Ekspresy do kawy, akcesoria do kawy i sprzedaż kawy w EspressoService. Oferujemy ciśnieniowe ekspresy biurowe, ekspresy gastronomiczne i domowe firm Jura, Elektra, Saeco. W ofercie również kawa Vergnano
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.espresso.pl/

  7. Gastronomia (0/0) / 0
   eRestauracja.pl - restauracje Warszawa, Kraków i inne miasta Polski. Restauracja Warszawa - rezerwacja stolika online. Skorzystaj z niespodzianek oferowanych przez restauracje. Zapytanie ofertowe online na bankiety, catering, przyjęcia, wesele. Restauracje Kraków zapraszają.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.erestauracja.pl/

  8. Fontanny czekoladowe (0/0) / 0
   Fabryka Czekolady specjalizuje się w wynajmie czekoladowych i alkoholowych fontann, ich profesjonalnej obsłudze, przygotowaniu przekąsek i aranżacji wystroju stołu z fontanną. Pragniemy zapewnić wspaniałe miejsce, które będzie niewątpliwie najczęściej odwiedzane na Państwa przyjęciu. Zajmujemy się także sprzedażą belgijskiej czekolady Callebaut specjalnie przeznaczonej do fontann.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.wynajemfontann.pl

  Odnośniki w kategori: 8