Katalog Stron » Art. spożywcze » Miód, produkty pszczelarskie

  1. Gospodarstwo pasieczne GUCIO (0/0) / 0
   Przedstawiamy Państwu gospodarstwo pasieczne "GUCIO" o tradycjach pszczelarskich sięgających kilku pokoleń.Pasieka "GUCIO" położona jest w terenie górzystym ekologicznie czystym z dala od przemysłu w śród lasów iglastych i liściastych w pasie Parku Krajobrazowego Ciężkowicko - Rożnowskiego.Rejon ten obfituje w miody jasne i miody ciemne spadziowe pochodzące z pięknych miejscowych lasów pokrywające obficie góry i doliny.Miody z naszej pasieki rozlewane są w nowoczesnej rozlewni,która powstała dzięki dotacji ze środków unijnych dlatego spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi sanitarne i ekologiczne.Rozlewnia jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej. Nasze gospodarstwo pragnie dalej się rozwijać dlatego realizujemy program,który pozwoli uzyskać certyfikat gospodarstwa ekologicznego.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://gucio.pasieka.w.interia.pl

  2. Gospodarstwo Pasieczne "Gucio" (0/0) / 0
   Przedstawiamy Państwu gospodarstwo pasieczne "GUCIO" o tradycjach pszczelarskich sięgających kilku pokoleń. Pasieka "GUCIO" położona jest w terenie górzystym ekologicznie czystym z dala od przemysłu w śród lasów iglastych i liściastych w pasie Parku Krajobrazowego Ciężkowicko - Rożnowskiego. Rejon ten obfituje w miody jasne i miody ciemne spadziowe pochodzące z pięknych miejscowych lasów pokrywające obficie góry i doliny. Miody z naszej pasieki rozlewane są w nowoczesnej rozlewni, która powstała dzięki dotacji ze środków unijnych dlatego spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi sanitarne i ekologiczne. Rozlewnia jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej. Nasze gospodarstwo pragnie dalej się rozwijać dlatego realizujemy program, który pozwoli uzyskać certyfikat gospodarstwa ekologicznego.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://gucio.pasieka.w.interia.pl

  3. Internetowy Sklep Pszczelarski (0/0) / 0
   Produkty pszczele w własnych pasiek, kosmetyki naturalne, naturalne preparaty zdrowotne, kompleksowe i profesjonalne zaopatrzenie pszczelarzy w sprzęt pszczelarski.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pszczelnictwo.com.pl

  Odnośniki w kategori: 3