Katalog Stron » Elektronika » Nagłośnienie

  1. Nagłośnienie (0/0) / 0
   Firma założona w 1998 roku jako spółka z udziałem kapitału zagranicznego. Celem powstania Pro Lighting w Polsce było przeniesienie wieloletniej współpracy i doświadczeń z rynku niemieckiego do Polski. Nasze szerokie kontakty handlowe pozwalają nam oferować po konkurencyjnych cenach wyroby, które bezpośrednio importujemy od największych dystrybutorów i producentów z Unii Europejskiej. Już po roku swojej działalności w Polsce, Pro Lighting zostało wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy DERKSEN - lidera w produkcji wysokiej klasy projektorów graficznych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.prolighting.pl

  2. Systemy nagłośnieniowe (0/0) / 0
   Spółka powstała w 1990 roku. Pierwotnie jej działalność obejmowała handel hurtowy i detaliczny sprzętem telekomunikacyjnym. W 1998 roku nawiązaliśmy kontakt z francuską firmą MERLAUD S.A., co doprowadziło do podpisania umowy o wyłącznym przedstawicielstwie na terenie RP. Od 1999 roku firma zajmuje się projektowaniem i sprzedażą systemów elektroakustycznych MERLAUD w Polsce na zasadach wyłączności. Współpracujemy z firmami handlowymi, instalatorskimi, budowlano-projektowymi oraz oferującymi kopleksowe wykończenie wnętrz, które skłonne są rozszerzyć swoją ofertę o produkty marki MERLAUD.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.merlaud.com.pl/

  3. Nagłośnienie przemysłowe (0/0) / 0
   Głównym celem firmy oraz naszych pracowników, jest wytwarzanie najwyższej jakości produktów nagłośnienia przemysłowego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i znajomości specyfiki rynku nagłośnienia oferujemy naszym klientom wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Współpracujemy z wieloma firmami, każdemu naszemu klientowi poświęcamy wiele uwagi i poznajemy jego wizję. Chcemy być istotnym partnerem na drodze do sukcesu.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://naglosnienie.part-ner.pl/

  4. Dj and Sound (0/0) / 0
   Zajmujemy się nagłośnieniem, oświetleniem i realizacją oprawy muzycznej imprez. Prowadzimy zarówno dyskoteki w rytmach klubowych, jak i imprezy o charakterze firmowym i rodzinnym. Dbając o wysoki poziom naszych usług oferujemy profesjonalny sprzęt nagłaśniający i doświadczonego DJ-ja. Współpracujemy z innymi firmami z branży, które znacznie poszerzają naszą ofertę w zakresie profesjonalnego oświetlenia, budowy sceny itp. Ofertę kierujemy do firm oraz indywidualnych klientów, którym staramy się służyć radą i pomocą w zakresie organizacji imprez.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.dj.geminus.com.pl/

  Odnośniki w kategori: 4