Katalog Stron » AGD i RTV » Wyroby ze szkła

  1. Wyroby szklane (0/0) / 0
   Firma Cattec Sp. z o.o. powstała na początku 2003 roku. Naszym głównym zadaniem jest produkcja elementów szklanych i luster na potrzeby przemysłu meblowego - w głównej mierze dla średnich i dużych producentów. Nie mniej jednak nasza elastyczność pozwala nam obsługiwać również małych wytwórców mebli, przy zachowaniu identycznych standardów jak dla dużych odbiorców. Produkcja elementów szklanych dla przemysłu meblowego to główne pole działalności naszej firmy, ale nie jedyne oprócz tego wytwarzamy szeroką gamę luster, stoliki RTV, blaty i inne elementy szklane mające zastosowanie w wystroju wnętrz i budownictwie
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.cattec.com.pl

  2. Lustra, wyroby szklane oferuje Szkło-lux (0/0) / 0
   Firma SZKŁO LUX jest zakładem szklarskim z wieloletnią tradycją. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, oprawie obrazów i produkcji luster łazienkowych, pokojowych, w oprawie i innych.Oferujemy także stoły, blaty i półki szklane.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.szklolux-lubin.pl

  3. Place4art sztuka w sieci sklep z wyrobami artystycznymi (0/0) / 0
   Nasz serwis oferuje niepowtarzalne szklane wyroby artystyczne. Współpracujemy z małymi często nie znanymi pracowniami artystycznymi to gwarantuje oryginalność i niekonwencjonalność szklanych wyrobów.Oferujemy Państwu dostęp do unikalnych wyrobów artystycznych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://place4art.pl/

  Odnośniki w kategori: 3