Katalog Stron » Regionalne » pomorskie

  1. apartament na gdańskiej starówce do wynajęcia (0/0) / 0
   Apartament w centrum starówki Gdańskiej do wynajęcia na krótkie i długie terminy. Mieszkanie jednopokojowe w pełni wyposażone i umeblowane, tuż obok Bazyliki Mariackiej. Kwatera znajduje się w pięknej kamienicy na I piętrze na ulicu św. ducha.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.apartament-gdansk.pl

  2. pensjonat Michałek w Rowach (0/0) / 0
   Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się telewizor, zastawa kuchenna. Do dyspozycji gości znajduje się: altana z grillem oraz ogólnodostępne lodówki. Na dole jest też restauracja, w której oferujemy całodzienne wyżywienie za przystępną cenę. Oferujemy również dwa 4 osobowe apartamenty. Duży parking (bezpłatny). Poza sezonem restauracja Michałek organizuje uroczyste kolacje, imprezy okolicznościowe, wesela, komunie, chrzty,spotkania biznesowe, dla 60 osób, z noclegiem.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.michalek.nadbaltykiem.pl

  3. Dekoracje weselne, okolicznościowe, witryny sklepowe - Creativ Decor. (0/0) / 0
   Firma nasza powstała w 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm zajmującymi się dekoracjami. Dekorujemy kościoły, sale weselne, spotkania firmowe. Wykonujemy artystyczne figury balonowe, do wykonania nadzwyczajnych dekoracji sprowadzimy dla Ciebie mistrzów z zagranicy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.creativ-decor.com.pl/

  Odnośniki w kategori: 3