Katalog Stron » Edukacja » Szkolenia firm

  1. Szkolenia BHP i ppoż (1/0) / 0
   Szkolenia BHP, outsourcing bhp - kompleksowa obsługa firm z zakresu BHP i ppoż. Ocena ryzyka zawodowego. Szkolenia wstępne, okresowe. Zajmujemy się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa i hieny pracy oraz ppoż. Działamy na obszarze Polski. Sprawujemy opiekę nad firmami. Prowadzimy szkolenia otwarte dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.bhpzone.pl

  2. Szkolenia firm (0/0) / 0
   Tms Futures - Jesteśmy firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy unij europejskiej, doradztwie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, oferujemy doradztwo inwestycyjne. Nasza oferta: dotacje unijne, usługi projektowe - kosztorysy, szkolenia firma, opracowujemy biznes plany.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.tms-futures.pl

  3. Obsługa klienta - szkolenia, konsultacje, rekrutacje (0/0) / 0
   Wielostopniowe szkolenia z zakresu obsługi klienta, konsultacje, rekrutacje do działów handlowych i biur obsługi klienta. Nowe moduły z odgrywaniem ról, trudny klient, reklamacje, zażalenia, skargi, obiekcje. Badanie poziomu satysfakcji klienta.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.obslugaklienta.com

  4. Szkolenia angielskiego dla firm, Angielski Matura, Kursy angielskiego, Warszawa, Szkoła języka angielskiego, TLT (0/0) / 0
   Kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli) oraz instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają dopasowanie treści zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy kursy języka ogólnego, kursy Business English a także kursu przygotowujące do egzaminów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.thelemontree.pl

  5. Szkolenia BHP śląsk (0/0) / 0
   Szkolimy i obsługujemy sektor państwowy i prywatny w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Środowiska oraz Profesjonalnej Obsługi Klienta
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.agencjaenergetyczna.pl

  6. Szkolenia z technik sprzedaży (0/0) / 0
   Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową oferującą swoje usługi dla firm i instytucji, nasze szkolenia prowadzą wyłącznie praktycy, osoby odnoszące sukcesy w swoich dziedzinach. To jest dla nas priorytetowa sprawa
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.rymwid-training.com

  7. Szkolenia specjalistyczne (0/0) / 0
   Firma organizuje szkolenia i konferencje dla kadr zarządzających oraz pracowników placówek budżetowych. Polecamy różnorodną tematykę spotkań, które organizowane są w różnych miastach Polski.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.doskonaleniekadr.pl

  8. Lauren Peso - kursy i szkolenia (0/0) / 0
   Lauren Peso - Innowacje w Zarządzaniu Specjalnie dla Państwa od lat zatrudniamy najlepszych fachowców w dziedzinie sprzedaży, zarządzania oraz trenerstwa, byśmy mogli wspólnie realizaować założone przez Państwa cele i strategie. W związku z realizacją tych celów tworzymy oraz wdrażamy skuteczne rozwiązania w zakresie najważnieszych aspektów sprzedaży i zarządzania. Jesteśmy dumni z tego, że dla Naszych klientów ,staliśmy się Partnerami w biznesie.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.laurenpeso.pl

  9. NLP w poznaniu i praktyce Szkolenia Coaching (0/0) / 0
   NLP czyli Neurolingwistyczne Programowanie - praktyczne warsztaty i coaching rozwojowy. Czy wiesz, jak szybko możesz nauczyć się skutecznego wywierania wpływu, perswazji, zarządzania potencjałem własnego umysłu i emocjami, tak, by efektywnie osiągać wyznaczone cele? Wejdź i sprawdź, co możesz zyskać na treningach NLP.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.mirachlebowska.pl

  10. Biuro Tłumaczeń MOST Poznań (0/0) / 0
   MOST to prawdziwy profesjonalista na rynku tłumaczeń. Szybko i niezawodnie pomożemy Ci nawet z trudnymi, specjalistycznymi tekstami. Naszą specjalizacją są języki ukraiński i rosyjski, ale nasi tłumacze języka angielskiego, niemieckiego czy włoskiego są zawsze gotowi Ci pomóc. Jasne i przejrzyste warunki współpracy, oraz najlepsze stawki na rynku, to także nasze atuty.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.most-tlumaczenia.eu

  Odnośniki w kategori: 12

  << | 1 | 11 | >>