Katalog Stron » Sport i rekreacja » Imprezy integracyjne

  1. Imprezy integracyjne (0/0) / 0
   iKA Gdańsk, Organizacja imprez - imprezy integracyjne, incentive, team building, imprezy motywacyjne, konferencje, festyny, pikniki, eventy, szkolenia dla firm, outdoor, integracja. Dowiedz sie jak wyglądają organizowane przez nas szkolenia, imprezy integracyjne i motywacyjne dla firm.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.ika.gda.pl/

  2. Imprezy integracyjne (0/0) / 0
   Imprezy integracyjne - sprawdź co to są imprezy integracyjne oraz w jaki sposób Ty i Twoja firma może się bawić. Zadbaj o dobrą atmosferę, motywację i zgranie zespołu, z którym pracujesz na co dzień.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.imprezy-integracyjne.i365.pl

  3. Sportimprezka-imprezy integracyjne (0/0) / 0
   Organizacja imprez integracyjnych dla firm. W ofercie znajdziecie Państwo ściany wspinaczkowe, kite, paintball, quady, techniki linowe, a także blisko 100 zabaw integracyjnych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.sportimprezka.pl

  4. Imprezy integracyjne - MTE.PL (0/0) / 0
   More Than Explore to wyprawy do egzotycznych miejsc świata, imprezy firmowe z unikalnym programem i obozy przygody. Cały projekt oparty jest na talentach organizacyjnych, entuzjazmie a nade wszystko na doświadczeniu jego założycieli, uczestników wielokrotnych wypraw wysokogórskich i eksploracyjnych na terenie całego świata. Organizacja imprez to nasza specjalność imprezy integracyjne, imprezy dla firm - zapraszamy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.mte.pl

  5. Gdynia (0/0) / 0
   Firma Quad Safari - woj. pomorskie, Gdańsk, Gdynia. Quady - sprzedaż, wynajem i wypożyczalnia quadów np. na imprezy integracyjne. W ofercie też jazda po torach w okolicy trójmiasto. Serdecznie zapraszamy po quady, czterokołowce i sprzęt atv. Honda Rancher, Suzuki KingQuad, Kymco, Yamaha Grizzly, Kodiak
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.quadsafari.pl/

  Odnośniki w kategori: 5