Katalog Stron » Usługi » Sprzątanie

  1. Sprzątanie, oznakowanie poziome (0/0) / 0
   Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe - sprzątanie, czyszczenie i mycie, czyszczenie porządek w halach produkcyjnych maszynami firmy GANSOW, produkcja szczotek typowych i nietypowych, utrzymanie czystości terenów zewnętrznych, mycie okien i elewacji, pranie dywanów i wykładzin. Mamy nadzieję, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług przyczyni się do podniesienia wizerunku Waszej firmy w oczach kontrahentów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.czystosc.net.pl/

  2. Sprzątanie Poznań (0/0) / 0
   Nasza firma oferuje Państwu usługi czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej na terenie Poznania, Swarzędza, Koziegłów, Czerwonaka, Lubonia, Przeźmierowa, Suchego Lasu i innych okolic Poznania. Dojazd do klienta jest darmowy. Dodatkowo oferujemy czyszczenie wykładzin z roztoczy, impregnowanie dywanów i tapicerki, odsysanie wody z zalanego mieszkania.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://karcher.dlb.pl

  3. Cleaning Services CT (0/0) / 0
   MyEuroExpress house cleaning maid service specializing in home and apartment cleaning. We offer a wide variety of additional home cleaning services.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://myeuroexpress.com

  4. ELTOM. Sprzątanie - WROCŁAW. Firma sprzątająca - usługi porządkowe. (0/0) / 0
   Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi czyszcząco - porządkowe o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach oraz na terenach do nich przylegających. Usługi świadczymy głównie na terenie Dolnego Śląska. Siedziba firmy Eltom mieści się we Wrocławiu. Doskonale zdajemy sobię sprawę z wagi wykonywanej przez nas pracy. Tak więc mamy świadomość tego, że środowisko naszych Klientów jest znaczną częścią Ich wizerunku. Oczywiście nasz wizerunek zależy od satysfakcji Klienta. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.eltom.wroclaw.pl

  5. Czysszczenie vertikali warszawa (0/0) / 0
   Sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych. Sprzątanie ciągów komunikacyjnych i różnego typu powierzchni użytkowych. Kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych i hal magazynowych. Sprzątnie realizowane może być : cyklicznie, jednorazowo lub codziennie. Sprzątanie po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych przygotowujące obiekt do użytkowania. Odśnieżanie dachów i ciągów komunikacyjnych, usuwanie oblodzenia. Sprzątanie budynków mieszkalnych i osiedli. Sprzątanie terenów zewnętrznych Dezynsekcja i deratyzacja.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.luxmar.waw.pl

  Odnośniki w kategori: 5