Katalog Stron » Zdrowie i uroda » Psychologia
 • Psychoterapia Warszawa (0/0) / 10
  Chwila, w której tracimy wiarę w siebie, czujemy, że stajemy się bezsilni, potrzebujemy pomocy to często początek wspólnej drogi z psychologiem. Psychoterapia jest drogą do podstawowych idei, wartości, w której towarzyszę osobom zgłaszającym się do mnie
  [Zgłoś uszkodzony link]

  http://www.sentima.com.pl


 1. Psycholog, Testy Psychologiczne, Rekrutacja, Badania (0/0) / 0
  Laboratorium Testów Psychologicznych PsycheLab jest prywatną placówką świadczącą usługi w zakresie szeroko rozumianej psychologii pracy. Placówka została wpisana pod numer 31/05 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez wojewodę dolnośląskiego.
  [Zgłoś uszkodzony link]

  http://www.psychelab.pl

 2. Baza Psychologów (0/0) / 0
  Serwis ogłoszeniowy z ofertami psychologów, m.in. psychoterapia, poradnictwo, szkolenia i treningi, diagnostyka psychologiczna, badania kierowców, badania na broń, doradztwo personalne, rekrutacja i selekcja.
  [Zgłoś uszkodzony link]

  http://twoj-psycholog.pl

 3. Monika Dreger - psycholog Warszawa (0/0) / 0
  Monika Dreger jest psychologiem klinicznym. Zajmuje się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. To nowy nurt terapeutyczny, pomocny zarówno w leczeniu, jak i w rozwiązywaniu problemów. TSR stosuje się w terapii dorosłych, młodzieży i dzieci. Psycholog współprowadzi także różnego typu szkolenia, np. Jak radzić sobie ze stresem? Współpracuje z Poradnią Żywieniową i pomaga osobom odchudzającym się podtrzymywać motywację do przestrzegania diety.
  [Zgłoś uszkodzony link]

  http://www.dreger.kei.pl

 4. ALTA sp. z o.o. – diagnostyka psychologiczna, rehabilitacja, biofeedback z EEG (0/0) / 0
  Wiedeński System Testów - diagnostyka psychologiczna, komputerowe testy psychologiczne, badania psychomotoryczne, sprzęt diagnostyczny, RehaCom - rehabilitacja funkcji poznawczych; rehabilitacja poudarowa; ADHD - trening uwagi; Biofeedback - bezprzewodowy, mobilny biofeedback z EEG;
  [Zgłoś uszkodzony link]

  http://www.psycholab.pl

 5. Psychologia i motywacja (0/0) / 0
  Psychologia i motywacja mają wielki wpływ na osiągnięcia każdego z nas. Serwis ten poświęcony jest poznaniu natury człowieka, udoskonalaniu własnych umiejętności, a także umotywowaniu przez zrozumienie, na czym polega sukces i w jaki sposób można go osiągnąć.
  [Zgłoś uszkodzony link]

  http://www.psychologia-motywacji.pl

 6. Psycholog Łódź - psychoterapia - Danuta Michalczyk (0/0) / 0
  Psychoterapia i pomoc psychologiczna. Psycholog i psychoterapeuta Danuta Michalczyk oferuje: psychoterapię indywidualną, par i małżeństw, konsultacje, poradnictwo psychologiczne, warsztaty arteterapeutyczne. Terapia nerwic, depresji, problemów w relacjach i związkach. Szczegółowe informacje o ofercie i kwalifikacjach na stronie internetowej.
  [Zgłoś uszkodzony link]

  http://www.twoja-terapia.pl

 7. Psycholog Warszawa (0/0) / 0
  Strona internetowa Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej w Warszawie proponująca specjalistyczną i wszechstronną pomoc psychologiczną. W ramach aktywności gabinetu psycholog Warszawa przeprowadza konsultacje, poradnictwo zawodowe, terapię psychologiczną indywidualną również grupową. Psychoterapia jednostkowa odbywa się w formie spotkań, raz ewentualnie dwa razy w tygodniu, podczas gdy grupowa terapia to cykl spotkań w grupie ponad dziesięciu jednostek. Na witrynie internetowej zamieszczony jest cennik usług także wszelkie niezbędne informacje dotyczące propozycji psychoterapia Warszawa.
  [Zgłoś uszkodzony link]

  http://www.gabinetpsychologiczny.info.pl

Odnośniki w kategori: 7