Katalog Stron » Finanse i ubezpieczenia » Doradztwo prawne

  1. Doradztwo pravne na Słowacji (0/0) / 0
   Pozyskiwanie zezwoleń i koncesji na wykonywanie szczególnych rodzajów działalności na Słowacji; Zastępstwo przed organami administracji i organami podatkowymi oraz organami egzekucyjnymi na Słowacji; Udział w negocjacjach i inne.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kmec.sk

  2. Adwokat w Koszalinie - mec. Andrzej Turczyn (0/0) / 0
   Kancelaria Adwokacka w Koszalinie, Adwokat Andrzej Turczyn świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców oraz pomoc osobom fizycznym na terenie całej Polski.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://adwokat.koszalin.pl/

  3. Brokering Finansowo-Prawny (0/0) / 0
   Kompleksowe usługi z zakresu prawa i finansów - odszkodowania za szkody na osobie, windykacja, faktoring, wywiad gospodarczy. Pomoc dla ofiar oszustw gospodarczych i przestępstw kryminalnych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://turalinski.pl/

  4. Adwokat Warszawa (0/0) / 0
   Strona Kancelarii Adwokackiej, której główną aktywnością jest wszechstronna obsługa prawna. Oferta skierowana jest w szczególności do podmiotów gospodarczych, jak także do klientów jednostkowych. Kancelaria adwokacka Warszawa obejmuje stałą obsługę prawną firm także jednokrotne porady prawne dotyczące prawa autorskiego, budowlanego, cywilnego, rodzinnego, prawa własności przemysłowej i wielu innych specjalizacji prawa. Adwokat Warszawa gwarantuje pełną prywatność udzielanych wiadomości oraz profesjonalne nastawienie do każdej z powierzonych spraw.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.kancelaria-agb.pl

  Odnośniki w kategori: 4