Katalog Stron » Zdrowie i uroda » Rehabilitacja

  1. Zdrowotna pościel wełniana z wełny merynosów australijskich (0/0) / 0
   Zdrowotna pościel wełniana z owczej wełny merynosow – europejskiego i australijskiego, Super Wash. Prześcieradła antyodleżynowe (dekubitus), kołdry, poduszki zdrowotne, koce, pledy. Pościel z owczej wełny wspomaga leczenie chorób reumatycznych, oraz chorób układu krążenia obwodowego.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.merynos.wooltex-tedex.pl

  2. Poduszki koce buty elektryczne (0/0) / 0
   Tradycje naszej firmy sięgają 1947 r. Naszą specjalnością są: koce, poduszki oraz buty elektryczne - wysokiej jakości produkty emitujące ciepło, które wnika w głąb naszego ciała rozluźniając mięśnie, uśmierzając ból, w efekcie finalnym - przynosząc ulgę.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.poduszkielektryczne.pl

  3. Fizykoterapia i Magnetoterapia (0/0) / 0
   Jesteśmy firmą w stanie nieustającego rozwoju. Rozwoju w zakresie organizacji, gamy oferowanych produktów i usług, zastosowanych technologii i poziomu obsługi Klientów.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.astar-abr.com.pl/

  4. Sok Noni | Obszerna baza informacji o noni, badania, opinie, botanika (0/0) / 0
   Choroby, alergie :: Noni. Natura w służbie naszemu zdrowiu. Noni - leczenie, choroby, alergie. Roślin, którymi od pra pra czasów ludzkość leczy się, a obecnie stworzone zostały preparaty, które dają niespotykane wyniki, również w leczeniu
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.soknoni.org/

  5. Promyk, odlicz jeden procent (0/0) / 0
   Nasze stowarzyszenie działa na terenie miasta i powiatu szczycieńskiego na bazie ponad lokalnego Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjnego i Niepublicznej Podstawowej Szkoły Specjalnej, organizując wsparcie dla zadań rehabilitacyjnych, rewalidacyjnych i edukacyjnych wyżej wymienionych placówek.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.promyk.org.pl

  6. Schody spiralne (0/0) / 0
   Sklep internetowy oferujący sprzęt do ćwiczeń profilaktyczno-rehabilitacyjnych. Asortyment: pas masujący, orbitrek, rower stacjonarny magnetyczny, atlas, cardio cruiser, ławki do ćwiczeń i wiele innych.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.oskar.polbox.pl

  7. Escape, Masaż w firmie we Wrocławiu, Masaże on-site w biurze (0/0) / 0
   Firma ESCAPE z Wrocławia proponuje masaże w firmach, na konferencjach, szkoleniach, zjazdach czy na spotkaniach biznesowych... Firma ESCAPE on-site jest częścią ESCAPE group. Powstała jako wyraz zapotrzebowania na profilaktykę chorób zawodowych, wynikających z siedzącego trybu pracy i stresu.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.escapeonsite.pl

  8. Wózki inwalidzkie Swarzędz (0/0) / 0
   Firma ART-MED oferuje profesjonalny sprzęt dla osób niepełnosprawnych od znanych europejskich producentów. W ofercie znajdują się wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, wszelakie ortezy, kule. Firma ART-MED dzięki podpisanej umowie z NFZ może zagwarantować swoim klientom całkowitą lub częściowa refundację. Sprzęt znajdujący się w ofercie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób. Firma ART-MED zapewnia prezentacje towaru oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego do wymagań.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.artmed-sklep.pl

  9. Rehaform: sprzęt rehabilitacyjny wózki inwalidzkie, pionizatory (0/0) / 0
   REHAFORM dystrybutor i producent sprzętu rehabilitacyjnego - nowe rozwiązania i możliwości na polskim rynku sprzętu rehabilitacyjnego. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży oraz współpraca z największymi firmami w europie zaowocowała powstaniem unikalnych rozwiązań, które zastosowaliśmy w naszych produktach jak np. pionizatory. W ofercie znajdują się: wózki inwalidzkie, rowery rehabilitacyjne trójkołowe, handbike, podnośniki transportowe wannowe dla niepełnosprawnych znanych i cenionych marek. Sprzęt rehabilitacyjny wysokiej jakości to zadowolenie dla sprzedawcy oraz satysfakcja klienta końcowego. Zapraszamy!
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.rehaform.pl

  10. Rehabilitacja Kraków (0/0) / 0
   Problem niepłodności dotyczy narastającej ilości par, cały czas uchodzi za wstydliwy i dlatego bardzo ważna jest miła i sprzyjająca otwartości atmosfera w gabinecie lekarskim, mamy nadzieję, że taką stwarzamy. Brak potomstwa jest to problem obojga partnerów dlatego zapraszamy wspólnie na rozmowę, wyjaśnianie problemów, wspólnie podejmiemy strategiczne decyzje terapeutyczne.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.massaro.pl

  Odnośniki w kategori: 10