Katalog Stron » Turystyka » Aktywny wypoczynek

  1. domki nad morzem (1/0) / 0
   Jastrzębia Góra - Kompleks Wypoczynkowy TROPICANA - oferujemy noclegi, komfortowe domki nad morzem - apartamenty. Zapraszamy na wczasy nad morzem. Domki nasze położone są w Jastrzębiej Górze, w odległości 200 metrów od morza
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.tropicana.tp1.pl

  2. Pieniny noclegi baza informacyjna (0/0) / 0
   Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn - baza noclegowa oraz informacje o regionie, jego atrakcjach i historii, mapy, możliwość dopisania swojego obiektu lub firmy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.pieniny.net.pl

  3. Głuchołazy Twoja Brama w Góry Opawskie (0/0) / 0
   Głuchołazy - malownicze miasteczko położone w Górach Opawskich, serwis turystyczno informacyjny, baza noclegowa, trasy narciarskie w czeskich Jesenikach, złoto Gór Opawskich, trasy rowerowe, bogata galeria zdjęć z regionu, Głuchołazy wczoraj i dziś, plan miasta.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.glucholazy.info

  4. Spływy kajakowe (0/0) / 0
   Zapraszamy wszystkich – młodych i starszych, małych i dużych na aktywny wypoczynek jakim są spływy kajakowe do Krainy Przyrody i Przygody. Posiadamy nowy i bezpieczny sprzęt kajaki i canoe.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.szot.pl

  5. SUPERTRAMP - podróże po świecie - trampingi (0/0) / 0
   SUPERTRAMP - krakowski klub podróży prezentuje bogatą ofertę niezwykłych imprez objazdowych. Zajrzyj na nasze strony i zarezerwuj miejsce już dziś. Indie, Nepal, Chiny, Tybet, Peru, Borneo, Boliwia, Meksyk, USA, Kuba, Turcja, Maroko, Kambodża, Laos, Wietnam Brazylia, Filipiny...
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.supertramp.pl

  6. Narty (0/0) / 0
   Atas. Narty - organizujemy wyjazdy narciarskie, zimowiska, obozy narciarskie. Wyjazdy w terminach Free Ski: Włochy, Austria, Francja, Czechy. Wyjazdy narciarskie grupowe i indywidualne w Alpy. Zapraszamy na narty do Marilleva, Cavalese, Bormio, Livigno, Kaprun.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.atas.com.pl/zima/

  7. kajaki: Rospuda, Czarna Hańcza (0/0) / 0
   Studenckie spływy kajakowe - Mazury i okolice. Do wyboru rzeki: Rospuda, Czarna Hańcza, Mereczanka, Uła, Niemen. Rewelacyjna przygoda - studenckie klimaty i niesamowite wrażenia!
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.rospuda.pl

  8. Spływy kajakowe | Wypożyczalnia kajaków | Sirocco Augustów (0/0) / 0
   Aktywny wypoczynek na terenie Puszczy Augustowskiej i okolicy. Proponujemy spływy kajakowe, wycieczki rowerowe i piesze. Wypożyczamy sprzęt sprawdzony i solidny. Udzielamy informacji na tematy związane z wypoczynkiem na terenie Augustowa i okolic.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.siroccokajaki.pl

  9. Białowieża Turystyka (0/0) / 0
   pobyty w leśniczówkach, na kwaterach agroturystycznych, w pensjonatach i hotelach, wyprawy, obserwacje dziko żyjących zwierząt, wycieczki, spotkania integracyjne, usługi przewodnickie, wynajem bryczek, sań, kolejek turystycznych konferencję i szkolenia z bogatym programem rozrywkowym i turystycznym ogniska w najpiękniejszych zakątkach podlaskich puszcz i mokradeł
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://bialowieza.com.pl

  10. Hotele, alpy, wyjazdy Narciarskie (0/0) / 0
   Travel4u - Oferty biura podróży. Oferty last minute i first minute, wycieczki, wczasy, kwatery, skipas, wyjazdy na narty, interhome, hotele. Także wyjazdy na sylwester oraz narty - Włochy, Austria, Alpy.
   [Zgłoś uszkodzony link]

   http://www.travel4u.pl

  Odnośniki w kategori: 14

  << | 1 | 11 | >>